Хочете вкласти гроші в покупку квартири з тим, щоб здавати її в оренду? Сьогодні Стериум розповість про те, покупка житла в якому з міст може вважатися найбільш вигідним вкладенням, і, загалом, розгляне ситуацію з нерухомістю. Також ми поділимося з Вами корисними рекомендаціями, які допоможуть при виборі квартири, яка спочатку купується з метою передачі її орендарям.

Рівень продажів падає, чи навпаки?

Минулі літні місяці показали різну динаміку щодо продажів на ринку нерухомості. В одних містах ці показники змінилися явно, в інших залишилися практично на рівні підсумкових весняних показників. Про загальну різкому падінні ми не говоримо. Для цього немає підстав. Звернемо увагу, хіба що, на зниження рівня цін. По суті, це дає можливість ринку “не просідати” грунтовно, а, навпаки, давати нові імпульси до розвитку.

З точки зору інвестування в нерухомість з метою подальшої передачі квартири внайми слід розглянути наступні міста :

  • Харків
  • Львів
  • Одеса

Кожен з них по-своєму цікавий. Проте, загальна тенденція вартості житлових об’єктів зведена до одного простого правила: близькість моря вирішує все.

Трохи раніше ми розповідали про те, яким чином змінилися ціни на нерухомість за півроку (з січня по червень 2016). Саме тенденція на зниження дозволяє говорити про те, що зараз можна купити квартиру в Одесі на вигідних умовах.

Здавати тривало або подобово?

Роблячи вибір на користь покупки квартири в приморському місті, приймайте до уваги той факт, що основний попит на оренду квартир виникає в літній період часу. І воно зрозуміло, адже в місто приїжджають туристи, з тим, щоб провести в прекрасному місті, з незвичайною атмосферою, незабутній відпустку.

Стериум вже розповідав своїм читачам про те, які перспективи подобової оренди квартир в Одесі. Для тих, хто має намір придбати квартиру з метою отримання прибутку від здачі житлового приміщення в оренду, буде корисно ознайомитися з ціновою політикою. А також вирішити для себе, як для орендодавця, що для нього важливіше: здавати квартиру на тривалий термін за більш низькими цінами, або орієнтуватися на добове розміщення мешканців.

Явна перевага від нетривалих термінів оренди полягає в можливості високих доходів. Тоді як при тривала взаємодія з одним орендарем гарантує певну стабільність, – як в плані надходження грошових коштів, так і щодо схоронності майна.

Купуючи квартиру, дбаємо про майбутніх мешканців

Якщо Ви твердо маєте намір придбати квартиру з тим, щоб здавати її постояльцям, то важливо враховувати ряд моментів. Перш за все, слід визначитися з тим, в якій частині міста Ви маєте намір придбати житло. Якщо акцент зроблений на аудиторію мандрівників, то доречно орієнтуватися на близькість морського узбережжя та транспортну доступність.

Іншими словами, Вам належить зробити покупку з турботою. І це буде одночасна турбота як про майбутніх мешканців, так і про Вас, як про орендодавця. Адже правильно зроблений вибір, з орієнтиром на інтереси потенційної аудиторії полегшить Вам пошук майбутніх орендарів. Немає нічого простіше, крім як здавати квартиру, вирішальну завдання її майбутніх мешканців.

Сьогодні ми акцентували увагу на кількох містах, де може бути вигідно придбати житло. Сподіваємося, наш огляд дозволить Вам зробити не просто правильний, але і взаимополезный вибір. Як відомо, задоволені орендарі – запорука гарного настрою і стабільного доходу власника квартири.

571
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?