Навіть якщо у вас трохи грошей для купівлі квартири, вибір є завжди. Недорого можна купити навіть житло з ремонтом, в хорошому районі і нормальної площі. Sterium робить огляд об’єктів, які можна придбати, маючи в своєму розпорядженні суму в 30 тис. дол.


Купити кімнату в Одесі

Перш за все, звичайно ж, до житла відноситься кімната в квартирі. За суму 29 тис. дол. сьогодні можна придбати дві суміжні кімнати в шестикімнатній квартирі в Приморському районі на вул. Єлисаветинської. Загальна площа виставленого на продаж об’єкта становить 27 кв. м. В багатьох випадках навіть площа окремої квартири становить менше «квадратів». Особливо, це стосується будинків старого житлового фонду.


Об’єкт, в якому розташовані кімнати, знаходиться в двоповерховому будинку на останньому поверсі. У всій квартирі зроблений капітальний ремонт, в кімнаті є кондиціонер. Світлий колір стін, кремовий. Він прекрасно поєднується з підлогою і дверима кольору «горіх», створюючи класичний інтер’єр. Плюсом, звичайно, виступає те, що будинок знаходиться в історичному центрі Одеси, недалеко до головних визначних пам’яток міста, зручна інфраструктура. Кілька університетів, театри, парки, школи, аптеки тощо – все поруч.

Студія до 30 000 $

До 30 тис. дол. можна придбати окрему квартиру, зокрема, однокімнатну студійного типу. Багато хто віддає перевагу студіям завдяки зоровому «розширення», як правило, невеликого простору.

За 29 тис. дол. можна купити об’єкт такого типу в Малиновському районі на М’ясоєдовська вулиці. Об’єкт виставлено на продаж з меблями та технікою. З меблів є все необхідне. Інтер’єр витриманий в світлих тонах, що додає простору в квартирі площею 30 кв. м.

Всього на сайті більше 50 пропозицій квартир-студій позначеної межі вартості. Площа об’єктів сягає до 30 кв. м. Ціна залежить, насамперед, від кількості квадратних метрів і наявності ремонту. Важливу роль відіграє тип будинку і його місцерозташування. Наприклад, в новобудовах дачного селища Червоний хутір є недорогі пропозиції – за 17-18 тис. дол. можливо придбати квартиру площею до 20 кв. м.

Однокімнатна квартира на Вільямса

Купити однокімнатну квартиру стандартної планування до 30 тис. дол. можна в будь-якому районі Одеси. У Приморському районі таких об’єктів мало з-за загальної дорожнечі житла в силу престижності цієї частини міста. Однак, приміром, у Київському районі на вул. Академіка Вільямса в житловому масиві новобудов можна знайти об’єкт з гарним свіжим ремонтом площею 28 кв. м. При цьому в квартирі також залишається вся мебель і техніка, включаючи кондиціонер і холодильник.


Ціна такого об’єкта становить сьогодні 25 тис. дол. З розрахунку ціни 1 кв. м. пропозиція дуже навіть привабливо – всього 893 дол. за один «квадрат». Це трохи для району Таїрова, до того ж, якщо врахувати капітальний ремонт, нові меблі та хорошу техніку. В цілому, квартира дуже світла і затишна. З мінусів житла можна виділити незасклений і необустроенный балкон, а також спальне місце (старий диван). Але додаткові витрати на покупку нового дивана або ліжка і скління балкона виграють в порівнянні з сумами на капітальний ремонт всієї квартири.

В цілому, до 30 тис. дол. можна купити квартиру набагато більшій площі – до 45 кв. м. Але такі великі для «однушек» об’єкти будуть являти собою «голі стіни» у новобудовах (приміром, у тому ж Київському районі на вул. Левітана, ж/м «Райдужному» або на вул. Дача Ковалевського), або ж «руїни» в будинках старого житлового фонду.

Двокімнатна квартира в Суворовському районі

Серед двокімнатних квартир як хороший варіант з вартістю 1 кв. м. в 834 дол. виступає об’єкт у Суворовському районі на вул. Чорноморського Козацтва. Ціна квартири в цілому дорівнює 30 тис. Загальна площа житла – 36 кв. м. Це трохи для «двійки», але кімнати роздільні. Крім того, зроблений ремонт, меблі включена у вартість житла. Мінус – старий одноповерховий будинок. Але знайти двокімнатний об’єкт вартістю до 30 тис. дол. у гарному будинку і з ремонтом практично неможливо, – більше житла в старих будинках, потребують повного ремонту. Трапляються іноді «голі стіни» у новобудовах.


Кухня в квартирі невелика, але вміщає все необхідне. Меблі і стіни в ній традиційних кольорів. Кімнати – одна в чорно-білому кольорі», інша більш насичена з відтінками рожевого. Кольори приємні, гармонують з меблями. Меблі, крім кухні, є в більшій кімнаті. Друга може бути використана як спальня, або ігрове місце, якщо є дитина. З недоліків – оскільки будинок одноповерховий, балкона в квартирі немає.

Тобто, якщо є необхідність двох кімнат в квартирі, але бюджет обмежений, вибір підходящих варіантів є і в такому випадку.

Трикімнатна квартира недорого

За невеликі гроші до 30 тис. дол. можна придбати навіть «троячку». Наприклад, за 27 тис. дол. пропонується об’єкт на тій же вул. Чорноморського Козацтва в будинку старого житлового фонду. Ремонт в квартирі десятирічної давності, але стан жилий. Площа об’єкта дорівнює 56 кв. м., тобто за один «квадрат» доведеться заплатити всього 483 дол. В порівнянні з середніми показниками ринку нерухомості, що це дуже дешево. Одна з кімнат зовсім маленька і прохідна. Немає балкона з-за того, що об’єкт знаходиться на першому поверсі. Але по співвідношенню ціни і якості квартира – дуже навіть непоганий варіант. Поруч з будинком навіть є закрита парковка.


Трикімнатних квартир такої вартості практично немає. На сайті подібних оголошень менше десятка. Представлені об’єкти по площі займають близько 45 кв. м., так і їх жилий стан залишає бажати кращого.

Багатокімнатна квартира. Куплю дешево

А ось квартир з чотирма і більше кімнатами в Одесі за 30 тис. дол. не купиш. Стартова ціна на сьогодні трохи більше – 33 тис. дол. за 60 кв. м. на останньому поверсі старого двоповерхового будинку в Суворовському районі на вул. Курська.


Кімнати в квартирі невеликі, але в житловому стані. Інші квартири більшої площі чи кращими умовами – коштують ще дорожче.

Плануєте покупку квартири ціною не вище 30 000 $? Вибирайте квартиру серед тисяч перевірених оголошень з 3D-турами на Sterium.
2625
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?