Як зробити басейн в будинку

Сподіваюся, до цього часу ви вже чули про басейни і мали можливість випробувати їх в грі. Якщо ще ні, то я настійно рекомендую зайти в Origin, щоб оновити The Sims 4 і додати басейни в гру. Ви побачите, що в грі з’явилося багато нового і цікавого – від абсолютно новій категорії купальних костюмів в редакторі створення персонажа до зручних опцій в режимі будівництва і захоплюючих дій, як, наприклад, можливість бризкати водою на персонажів, що сидять біля басейну!Також хочемо порекомендувати почитати – Домашній басейн http://freeland.kiev.ua/domashnij-basejn/

Але так як я – продюсер режиму будівництва, я думаю, найбільш корисною інформацією з мого боку будуть поради щодо створення приголомшливих басейнів. Сподіваюся, вони вам знадобляться!

10 порад від SimGuruSteph

1) Ви можете будувати басейни на землі і на різних рівнях. Щоб побудувати басейн на підлозі в будинку, просто виберіть вподобану форму і розмістіть басейн у вже побудованій кімнаті.

2) Так само, як і при будівництві кімнат, після розміщення басейну міняйте його розмір за допомогою ГОРИЗОНТАЛЬНИХ СТРІЛОК, повертайте за допомогою ВИГНУТИХ СТРІЛОК і переміщайте за допомогою кнопок ЗІ СТРІЛКАМИ.

3) Якщо ви будуєте басейни на підлозі в будинку, не забувайте додавати доріжки, щоб персонажі могли до них підійти.

4) Ви можете додавати фундамент під басейни на підлозі в будинку. Якщо ви видалите стіни, то отримаєте басейн, розташований злегка над землею!

5) Використовуючи інструмент для будівництва басейну, утримуйте CTRL, щоб швидко видалити басейн. Утримуючи CTRL, при роботі з басейнами на землі, ви можете легко видаляти частини басейну і навіть додавати острівці.

6) Хочете створити басейн з іншим рівнем глибини? Без проблем! Натисніть на басейн і в меню дій виберіть один з трьох варіантів глибини.

7) Ви можете будувати басейни з прозорими стінами, просто додаючи вікна до будь басейнів на підлозі в будинку, що чудово висвітлить басейн і додасть розкоші в будинку персонажів.

8) розміщуйте освітлення в басейні і, регулюючи колір і потужність, створюйте певну атмосферу.

9) Створивши басейн або басейни, доповніть образ, додавши різні прикраси з категорії “Предмети для басейну” та інших категорій. Покращуйте територію поруч з басейном, наприклад, додаючи барні стійки, дерева або вуличне освітлення, щоб ще більше потішити своїх персонажів. І не забудьте про гнома біля басейну, якщо ви його ще не знайшли.

10) Ви можете публікувати свої басейни або навіть цілі будинки з басейнами в нашій Галереї!