Ванна кімната – чемпіонка серед проблемних зон в квартирі. Особливо це добре знайомо тим, хто хоч раз жив у старому фонді, з його дуже нестандартними плануваннями. А мода на дуже компактні квартири, яку Sterium зауважує весь 2015 рік, наводить на думку про те, що питання красивого дизайну в маленькій ванні скоро повною мірою наздожене покупців бюджетного житла.


По Сніпу мінімальні параметри санвузла – 1,2х0,8 м. А ще двері обов’язково повинна відкриватися назовні… але підніміть руки ті, хто хоча б раз не бачив зворотну ситуацію. Загалом, зрозуміло, що такі “хороми” вимагають особливого дизайнерського підходу.


Рішення для санвузла 1х1 метр (ліворуч). Навіть полички над душем помістилися.У ванній 1,5х1,2 може поміститися всі, правда, у зменшеному форматі. Роль тумбочки виконують коробки.


У компактному санвузлі дуже виручають численні надбудови і бордюри, які можна використовувати для побутових приладів або для вазона з квіткою.Найпростіший спосіб заощадити простір – поставити душову кабіну.Популярне рішення – відкритий душ. Недолік, втім, відомий: бризки води всюди.А ось – неможливе: крихітні санвузли з ванною!
Після такого точно відомо: в санвузол 2х3м можна розташувати все, що завгодно. Навіть ванну і душову кабіну одночасно.Сподобалася якась з ідей? Поділіться нею з друзями!

4359
Твітнуть

Читати схоже

Чим відрізняється блочний будинок від панельного?

Основні види планувань квартир: яку вибрати?

Тренди дизайну кухні в 2016 році