Sterium продовжує рубрику огляди цін на нерухомість. В цей раз ми проаналізували ціни на 1-кімнатні квартири в червні.

Важливо відзначити, що за перший місяць літа ціни на 1-кімнатні квартири в Одесі знизилися на 5,4%. Так, якщо в травні в середньому “однушку” можна було придбати за 48,7 тис. дол, то в червні середня ціна по місту становить 46,1 тис. дол.Діапазон цін зберігається. Можна знайти об’єкт площею 12 кв. м. за 13 тис. дол, а можна і за 300 тис. дол. купити однокімнатну площею 82 кв. м.


Найдешевші пропозиції в будинках з черепашнику – в середньому квартира тут варто 22 тис. дол. За 59 тис. дол. можна придбати квартиру в блочному або монолітному будинку. На 3% просіли середні ціни на квартири в панельних будинках. Зараз однокімнатну тут можна купити за 38,7 тис. дол. На 5,2% знизилися середні ціни на квартири в цегляних будинках. Якщо в травні однокімнатна тут коштувала в середньому 50,5 тис. дол., у червні її можна було придбати за 47,9 тис. дол.


Якщо розглядати пропозиції щодо районів міста, то найістотніше зниження цінна 1-кімнатні квартири сталося в Суворовському районі. Середня ціна квадратного метра скоротився на 18,5% і зараз становить 852,4 дол. за кв. м. В той же час середня ціна на однокімнатні квартири знизилася до 33,5 тис. дол., що на 17,5% нижче цін травня. У всіх інших районах Одеси ціни впали не нижче 5% травневого рівня.


Навіть незважаючи на істотне зниження цін на 10,5%, найдорожчими вважаються квартири в Приморському районі. У червні однокімнатну квартиру тут можна було придбати за 67,8 тис. дол. Ціна дуже сильно залежить від площі об’єкту і будинку, де знаходиться квартира. Так, навіть за 28 тис. дол. можна придбати квартиру площею до 35 кв. м. в цегляному будинку або будинку, що належить до старого фонду. Пропозиції в таких будинках становлять 42% від загальної кількості квартир, що продаються в Приморському районі.


На 7% знизилися ціни на однокімнатні квартири в Київському районі. Середня ціна тут тепер складає 40,6 тис. дол. Хоча можна придбати “однушку” до 35 кв. м. і за 30,7 тис. дол. Причиною “завищеність” середньої ціни по району є різна площа об’єктів. Приблизно 20% від усіх об’єктів Київського району – площею більше 45 кв. м., середня вартість таких квартир складає 57 тис. дол.


Мінімальне зниження ціни – лише 3% – на однокімнатні квартири у червні відбулося в Малиновському районі. Тепер середня ціна на квартири тут становить 34,9 тис. дол, що на 1,1 тис. дол. менше, ніж у попередньому місяці. При цьому квартиру площею до 35 кв. м. можна придбати за 27,9 тис. дол.


Звертаємо Вашу увагу, що 75% оголошень на Sterium розміщені власниками нерухомості.


Вибрати квартиру на Sterium

4420
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?