Чим ближче до осені, тим нижче стають ціни на нерухомість в Одесі. Так, в липні ціни на двокімнатні квартири впали майже на 8% порівняно з червневими, і житло можна було придбати за 69,4 тис. дол. Вартість 4-х кімнатних квартир теж знизилася на 7% порівняно з попереднім місяцем: у липні такі об’єкти продавалися за середньою ціною в 183,2 тис. дол.Трохи опустилася середня ціна на однокімнатні квартири. У липні вона становила 45,8 тис. дол.


Незважаючи на загальну тенденцію до зниження цін, у липні спостерігається незначне подорожчання 3-кімнатних квартир. Так, якщо у червні середня ціна по Одесі становила 98,5 тис. дол., то у липні – вже 101 тис. дол.


Якщо розглядати ситуацію по районах міста, то найбільш значне зниження цін на 1-кімнатні квартири спостерігається в Суворовському районі. Тут за місяць вартість житла знизилася на 6%: у липні “однушку” можна було придбати за 31,5 тис. дол. Це найнижча середня ціна на однокімнатні порівняно з іншими районами Одеси.


Найбільше просіли в ціні 2-х кімнатні квартири в Приморському районі: з 101,4 тис. дол. до 94,6 тис. дол. Зниження ціни забезпечило появу на ринку пропозицій про продаж “хрущовок” і “сталінок”, квартир у старих будинках.


У липні на 8% дешевше порівняно з червнем стали 4-х кімнатні квартири в Київському районі – і в липні середня ціна на них становить 86 тис. дол. Незважаючи на тенденцію до зниження цін, середня вартість 4-х кімнатних у Малиновському районі зросла на 7%. Середній показник збільшився за рахунок появи пропозицій про продаж квартир преміум-класу.

Також в липні на 8% подорожчали 3-кімнатні квартири в Суворовському районі. Квартири в цьому місяці можна було придбати за 66,3 тис дол. Такий стрибок середньої ціни забезпечило появу на ринку декількох об’єктів у новобудовах.


Незважаючи на підвищення середніх цін по окремих об’єктах у місті, в цілому, в липні ціни на нерухомість в Одесі продовжують падати.

872
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?