Купити квартиру в Одесі – не проблема. Море, пам’ятки та безліч туристів зробили ринок нерухомості першочерговим, який динамічно і активно розвивається. Левову частку ринку, звичайно ж, займає оренда житла, але і купівля-продаж сьогодні дуже актуальні. В Одесі будується все більше нових житлових масивів, старий житловий фонд оновлюється. Природно, що жителі намагаються по можливості перебратися в більш комфортні умови, так і приїжджі з часом намагаються обзавестися постійним житлом. Але далеко не кожен може дозволити собі квартиру в престижному районі або апартаменти в новобудові. Для тих, хто не має поки широкими фінансовими можливостями, Sterium підготував огляд п’яти недорогих об’єктів, виставлених на продаж.

Студія в Одесі

Купити квартиру-студію в Одесі сьогодні можливо від 11 тис. дол. Розташовуючи такою сумою, можна оселитися в Суворовському районі в одному з нових житлових комплексів, які будуються на вул. Генерала Бочарова. Площа об’єкта вартістю 11 тис. дол. становить 18 кв. м. Місця замало, але для початку для однієї людини цілком прийнятно.

Поверх середній (п’ятий з одинадцяти), стоять металопластикові вікна, є всі необхідні лічильники. Житло, являє собою одні стіни, тому потребує капітального ремонту. Ціна 1 кв. м. в даному випадку становить трохи більше 600 дол., що нижче середнього показника в цілому по району.

Однокімнатна квартира: бюджетний варіант

Однокімнатну квартиру стандартної планування можна придбати в тому ж Суворовському районі на вул. Балтської за 15,9 тис. дол. За площею об’єкт займає 27 кв. м. житла також розташоване в новобудові. Але будинок іншого типу – всього три поверхи.

Для повноцінного однокімнатного житла площа невелика, але планування зручна. Кімната займає трохи більше 15 «квадратів», при цьому кухня за габаритами майже 8 кв. м., що досить непогано. Санвузол, звичайно ж, суміщений.

Квартира займає місце на останньому поверсі, стелі в ній невисокі.

Об’єкт продається з ремонтом – зроблені всі оздоблювальні роботи, постелені нові підлоги, вікна і комунікації також сучасні. По співвідношенню ціна/якість об’єкт привабливий. Вартість 1 кв. м. складає всього 589 дол.

Серед пропозицій на сайті є й дешевші варіанти. Наприклад, за 12 тис. дол. продається «однушка» в Приморському на вул. Градоначальницкой. Район більш престижний, ціна нижче, але габарити квартири становлять лише 11,3 кв. м. Будинок чотириповерховий, дуже старий, квартира потребує ремонту. Цей об’єкт теж знайде свого покупця, але при вартості 1 кв. м. більше 1 тис. дол. можна вибрати щось більш просторе та комфортне.

Двокімнатна квартира в центрі Одеси

Купити недорого двокімнатну квартиру в Одесі можна в Малиновському районі. На вул. Болгарської в одеських двориках «двушку» коштує від 16,5 тис. дол. Об’єкт такої вартості являє собою 30,2 кв. м. з частковим ремонтом – в кімнатах. Кухня, коридор і санвузол потребують капітального ремонту.

Кімнати в квартирі невеликі – суміжні. Висота стель дорівнює всього 2,35 м.

З техніки у вартість об’єкта включена плита і газова колонка.

Поблизу не дуже розвинена інфраструктура. Далеко до центру міста. Цим і обумовлена вартість. 1 кв. м. в даному випадку обходиться в 547 дол.

Трикімнатна квартира на Молдованці

Трикімнатні квартири в Одесі починаються з вартості від 27 тис. дол. За таку ціну можна придбати об’єкт у Приморському районі на Молдаванці. Квартира площею 61 кв. м. розташована у двоповерховому будинку на вул. Розкидайлівська.

Квартира розташована на останньому поверсі. Будинок старого житлового фонду, тому стелі в квартирі високі – 3 м.

Дві кімнати з трьох суміжні. В квартирі зроблений ремонт, встановлені нові склопакети, є лічильники на воду, світло і газ. Кухня за площею займає 12 «квадратів».

З техніки в квартирі є плита газова та водонагрівач.

Приблизно за цю ж суму можна розглянути ще кілька варіантів в Малиновському районі (вул. Середня) та Суворовському (вул. Чорноморського Казачеств). Ціна буде близько 28 тис. дол.

Чотирикімнатна квартира. 550 дол. за кв. м.

Багатокімнатні житло стартує від 33 тис. дол. Знаходиться самий недорогий об’єкт на вул. Курська в Суворовському районі. Будинок старого житлового фонду, всього два поверхи. Житло розташоване на другому поверсі. За площею займає 60 кв. м. житловий Стан. При цьому один «квадрат» оцінюється в 550 дол.

Квартира чотирикімнатна. Найбільша кімната суміжна з усіма іншими. Ще одна – має вихід на кухню. Кухня розділена на їдальню і зону приготування їжі.

Квартири з більшою кількістю кімнат в ціні стартують вже від 51 тис. дол. або ж 555 дол. за кожен квадратний метр.

Плануєте покупку квартири? Вибирайте серед перевірених оголошень з 3D-турами на Sterium.com.

1319
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?