Ви зняли квартиру і готуєтеся до переїзду, або може бути вже розпаковуєте валізи на новому місці. Сьогодні ми розповімо про те, як можна перетворити орендовану квартиру в затишне, гармонійний простір. Адже всім нам хочеться повертатися, по-справжньому, улюблений і затишний будинок; незалежно від того, чи йдеться про власну квартиру або тієї, що стала “нашої” на час.

Правильні кроки на шляху до затишку

1. Визначаємо ступінь відповідності

Тут все просто: вибираємо певні критерії і співвідносимо це з тим, до чого Ви звикли. Наприклад, Вам подобається певна температура повітря, або необхідне хороше освітлення. А може, Ви волієте, щоб у квартирі був аромат лаванди, або кава з корицею? Тобто, слід максимально зважено підійти до питання: “у якій обстановці буде комфортно?”. Після цього можна сміливо переходити до другого кроку.

2. Створюємо “свій простір”

Після того, як Ви зрозуміли, які є невідповідності, міняємо навколишню обстановку. Створюємо атмосферу, в якій буде максимально зручно.

Ви можете зробити косметичний ремонт, додати потрібної меблів, або, навпаки, позбавитися від зайвої. Купити світильники, встановити кондиціонер, відрегулювати систему вентилювання, оснастити квартиру правильними (з Вашої точки зору) інженерними комунікаціями. В разі довгострокової оренди, будьте готові інвестувати в свою комфортне життя.

3. Зонуємо приміщення

Навіть якщо ви живете в квартирі готельного типу, і вона невелика за площею, слід розмежувати територію. За кожною із зон слід закріпити свою функцію. Коли простір організовано таким чином, це дає можливість людині швидше розслаблятися.

Постарайтеся, щоб у квартирі була зона для відпочинку – нехай навіть невеликий куточок, де можуть розміститися крісло і журнальний столик. Корисно передбачити наявність загальної (гостьової зони), де можна буде зустріти гостей.

4. Додаємо затишку

Щоб атмосфера в квартирі мала у своєму розпорядженні до себе, і Вам хотілося повертатися додому, – додайте деталей, які будуть рідними. Це можуть бути фотографії, розміщені на полицях або стелажах. Книги, картини, квіти в горщиках – усе, що мислиться Вами як домашнє, своє.


Для додання квартирі приємного запаху можна розмістити на відкритих полицях саші-пакети або, періодично, запалити ароматичні свічки. Привнесіть в обстановку те, що Вам подобається. Це може бути затишний плед в спальні, або пухнастий килимок біля ліжка. Головне пам’ятайте про важливому раді: завжди прислухайтеся до своїх внутрішніх побажань. Кому, як не Вам повинно бути краще за всіх відомо, яким може бути Ваш будинок

Пам’ятаємо про оновлення інтер’єру

Навіть коли квартира вже наповнена відчуттям домашнього затишку, слід пам’ятати про те, що корисно додавати в інтер’єр нові предмети. Ви можете, згодом, змінити фіранки, або купити нові диванні подушки. А може придбати торшер.

Привносити щось нове, не означає порушувати колишнє. Будь-яке оновлення, органічно вписується в існуючий інтер’єр, додає простору душевності і теплоти. Приходячи додому, у Вас не буде виникати відчуття “скутості життя”. Слід пам’ятати про те, що навіть тут, в орендованій квартирі, Ви живете у власній атмосфері. Піклуючись про свій будинок, Ви проявляєте любов і турботу до себе самого і до всіх тих, хто переступає поріг квартири.

Сподіваємося, наша сьогоднішня розповідь додасть Вам оптимізму, у разі необхідності орендувати квартиру. І Ви, без праці, зумієте створити навколо себе гармонійний домашнє простір, а відчуття затишку і теплоти будуть вірними супутниками Вашого будинку.

1288
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?