Проект STERIUM, перший інтерактивний сервіс нового покоління з пошуку нерухомості в Росії, відзначив своє триріччя значущою подією: запуском першого в Росії мобільного додатка з повнофункціональної візуалізацією кожного об’єкта нерухомості у форматі 3D-турів.

«Ми з самого початку поставили собі завдання пошуку об’єктів нерухомості в інтернет. Після трьох років напруженої і активної роботи з командою відданих своїй справі професіоналів ми домоглися того, що в рамках нашого проекту STERIUM більше 14 тисяч актуалізованих об’єктів житлової і комерційної нерухомості. Ми впевнено можемо сказати, що домоглися поставлених цілей. Новий етап розвитку STERIUM переносить наш досвід роботи в інтернеті на мобільні гаджети», — розповів Олексій Нікітін, засновник проекту STERIUM.

В останні роки STERIUM зайняв лідируюче місце на ринку російської нерухомості в галузі електронної комерції. «Тепер наші користувачі можуть отримувати максимально докладну інформацію про кожному об’єкті нерухомості: його локації, вартості, плануванні, додаткових параметрах, а також провести інтерактивне подорож з будь-якої точки світу. Весь ринок актуальною нерухомості на долоні!».

Новий додаток STERIUM має дружній інтерфейс, який перетворює пошук житла в справжнє задоволення навіть на маленькому екрані. За допомогою функції віртуального 3D-туру по об’єктах нерухомості можна розглянути всі деталі інтер’єру квартири і панораму прилеглої території до будинку. Крім основного сервісу з пошуку нерухомості, з’явилася можливість оформити онлайн-заявку на персональний підбір об’єкта нерухомості фахівцями проекту абсолютно безкоштовно.

Унікальна бізнес-модель проекту STERIUM за три роки роботи отримала загальне визнання у клієнтів та інвесторів по всій Росії.

Мобільний додаток STERIUM для всіх пристроїв iOS тепер можна завантажити за адресою: https://itunes.apple.com/ru/app/sterium/id1181885473

837
Твітнуть

Читати схоже

Що таке Sterium?

Чому розміщення оголошення безкоштовно?

Новий функціонал: додавання телефонів і фотографій