Sterium став ще крутіше! Початок жовтня сервіс зустрів новим порталом, який буде ще більш корисним для всіх учасників ринку нерухомості.

Отже, що нового чекає Вас на Sterium?

Згадати все. Приємна новина для тих, хто вперше заходить на сайт: Sterium запам’ятовує умови Вашого пошуку і наступного разу пропонує житло за Вашими параметрами. Не потрібно записувати на листочку важливі деталі: Sterium вже потурбувався про Вас.

Розумний пошук. Хочете жити біля моря або біля парку Перемоги? Будь ласка! Sterium підготував збірки житла за запитом. Більш того, Ви можете самі намалювати на карті те місце, де хотіли б жити, і сервіс буде шукати тільки в межах потрібної зони. Навіть якщо вона охоплює всього 3 кварталу. Знаходьте те, що дійсно важливо для Вас!

Оновлений Sterium не тільки краще шукає, але і пропонує комфортну подачу інформації. Налаштуйте результати пошуку так, як Вам зручно! Відкривайте будь-яку кількість підписок на нові пропозиції!

Що поруч? Часто на це питання не можуть відповісти навіть продавці та орендодавці. Sterium показує на карті основні об’єкти інфраструктури: магазини, лікарні, кафе, школи, інститути, культурні пам’ятки.

Статистика, яка завжди під рукою. Тепер всім користувачам Sterium видно статистика цін. Здається, що вартість об’єкта занижена? Перевірте свої здогади прямо на сторінці оголошення.

Зручне управління преміум-послугами. Виділити своє оголошення можна не тільки в особистому кабінеті, але і на сторінці свого об’єкта. А календар-планувальник нагадає про дату закінчення послуги, щоб Ви не забули продовжити замовлення.

Заходьте і насолоджуйтесь перевагами нового Sterium!

672
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?