Плануєте провести свою відпустку в Одесі і хочете орендувати будинок всього на кілька днів? Sterium проаналізував пропозиції на ринку подобової оренди будинків і підготував невеликий огляд.


Отже, до 500 грн. у добу можна зняти так званий будинок-кімнату. Тобто у вашому розпорядженні буде одна або кілька невеликих кімнат, які можуть вмістити лише одне двоспальне або кілька односпальних ліжок, тумбу і шифоньєр. Санвузол знаходиться в сусідньому будинку. Приготувати їжу можна буде на загальній кухні, яка теж знаходиться в будинку по сусідству. Такі варіанти часто зустрічаються за містом або в районі Дачі Ковалевського.

Оренда комфортного будинку зі свіжим ремонтом обійдеться від 600 до 1000 грн.в добу. Це хороші варіанти для сімейного відпочинку. У такому будинку спокійно можуть розташується від 5 до 10 осіб. У вашому розпорядженні будуть 2-3 мебльовані кімнати, обладнана кухня, побутова техніка, інтернет. Більше всього таких пропозицій у Суворовському районі: від Лузанівки (трохи дорожче) до Фонтанки.

Для того, щоб добре провести час великою компанією, можна орендувати будинок за 1000-3000 грн. в добу. Зазвичай, це двоповерхові будинки на 5-6 просторих кімнат, де без сорому можуть розміститися 8-12 осіб. Кімнати облаштовані сучасними меблями, на кухні є вся необхідна побутова техніка.

Від 6500 грн. у добу можна зняти елітний 3-х поверховий будинок. У таких будинках є все для самих вибагливих гостей: величезні кімнати, обставлені оригінальними меблями, басейн, джакузі, камін, сучасна побутова техніка, тераси, балкони. На території ділянки є паркувальні місця для автомобілів. У таких будинках, як правило, від 10 до 20 спальних місць. Елітну нерухомість подобово зазвичай шукають на Фонтані або в Совіньоні, в закритому комплексі.

Таким чином, кожен може підібрати для себе варіант, відштовхуючись від ціни на об’єкт і вимог до нього. Вибирайте будинок для подобової оренди серед 3D-турів на Sterium.

1394
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?