Новорічні свята і канікули – чудовий привід для подорожі. Одеса завжди привертала велику кількість туристів, охочих відзначити Новий рік або Різдво біля морського узбережжя. Крім стандартних готелів, орендувати приватне житло навіть для дуже великої компанії в місті – не проблема, однак ціни значно зростають напередодні святкових днів.

До Нового року в Одесі ціни на оренду житла піднялися помітно. Майже всі орендарі встановлюють подвійний тариф. На сьогодні зняти подобово квартиру можна, починаючи від 450 грн. Але такі варіанти треба ще пошукати. За цю суму можна провести свята в однокімнатній квартирі в історичному центрі Одеси, в якій два, максимум три, спальних місця, і мінімально необхідні умови для відпочинку. За такі ж гроші можна знайти більш простору квартиру, але це буде далеко ближче до моря, в районі Б. Фонтану.

Особливо креативні орендарі приваблюють гостей незвичайним інтер’єром. На свята можна зняти декоровану квартиру, обставлену в новорічному стилі – стіл з святковими свічками, ялинка, гірлянди інші новорічні атрибути. Така однокімнатна квартира в історичному центрі обійдеться вже від 950 грн. за добу при оренді як мінімум на три дні. Оренда однієї доби, як правило, оцінюється дорожче. Та й пропозицій таких небагато. В основному, житло здається, як мінімум на три доби. До того ж багато орендодавців роблять знижки для відносно довгострокової оренди – більше п’яти днів.

В цілому, ціни на житло значно залежать крім кількості діб і від кількості осіб, які проживатимуть в квартирі. Пропозиції в центрі, у яких є шість і більше спальних місць, обійдуться мінімум в 1200 грн. за добу. У середньому ж вартість великої квартири в самому серці міста на новорічні свята складе 2800 грн. в добу.

Ціни на оренду квартир в новобудовах в елітних районах міста на новорічні свята встановлені в доларах. Орендувати житло тут можна від 250 дол. в добу. Крім того, такі квартири не здаються на строк не менше трьох діб.

Відмінним місцем для зустрічі новорічних свят, особливо для великої компанії, є будинок, а не квартира. Оренда будинків на свята, як правило, коштує дорожче, ніж квартир. Але це і природно, тому що такі об’єкти розраховані на велику кількість людей.

Для тих, хто зібрався зустрічати Новий Рік великою компанією, найкращий рішенням будемо зняти будинок.

В Одесі є райони, в яких досить просторих нових будинків, часто двоповерхові, обладнаних усім необхідним. Деякі орендодавці пропонують супутні послуги до знімання такої власності – бронь ресторану або іншого закладу, організація свята (провідний, аніматори).

Такі будинки в основному розташовані в приватних секторах в районі морського узбережжя. Найбільш привабливим для туристів є район Б. Фонтану і 411 батареї.

Так, невеликі будинки в районі 12-16 станцій Б. Фонтану можна орендувати, починаючи від 1600 грн. в добу. За цю суму пропонується 8 спальних місць, що цілком достатньо для невеликої компанії. Будинки, розташовані недалеко від узбережжя, в яких близько 10-15 спальних місць, обійдуться вже від 6,5-7 тис. грн.

В основному, ціни на будинку встановлені в доларах. У чому орендодавці орієнтуються на іноземців, які можуть собі дозволити провести кілька днів у розкішному будинку в комфортних умовах і не економити на цьому. В середньому вартість оренди хорошого просторого будинку обійдеться від 500 дол. в добу.

Окремі пропозиції з елітним ремонтом та комфортабельними умовами, де кожна кімната як окрема квартира, можна орендувати за 1000 дол. в добу.

Підбираєте будинок або квартиру для зустрічі Нового Року? Знайдіть найкращий варіант для себе серед 3D-турів на Sterium.

1380
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?