В Одесі відкрито сезон, а це значить, що тисячі туристів приїдуть на море і будуть шукати підходяще житло. Відпочиваючі, як правило, приїжджають ненадовго, бо найпопулярніший вид оренди – подобово.

В залежності від району міста, а саме наближеності до морського узбережжя вартість оренди квартир змінюється. Велику роль, звичайно, відіграють умови мешкання, а також термін оренди житла.

Мінімальна вартість оренди квартир з однією і двома кімнатами зафіксована на рівні 250 грн. Причому така стартова відмітка спостерігається незалежно від району міста.

Квартири подобово в Суворовському районі

Середня вартість оренди квартир в Суворовському районі, наприклад, становить 350-400 грн. Якщо за 250 грн. у цій частині міста можна зняти пристойну квартиру з двома спальними місцями в будинку на вул. Героїв Сталінграда. За 350-400 грн. спальних місць вже буде 4 або більше, і квартиру можна підібрати з дуже гарним ремонтом. Максимально дороге пропозицію на сайті сьогодні становить 650 грн. в добу. У цій квартирі 3 спальних місця, але новий ремонт. Розташований об’єкт на Миколаївській дорозі в п’яти хвилинах ходьби від пляжу.

Подобова оренда квартир біля моря

У найпопулярнішому для туристів районі Одеси – Приморському – за 250 грн. у добу можна орендувати однокімнатну квартиру з двома або трьома спальними місцями. Звичайно ж, житло в історичному центрі коштує дорожче, і наближеність до морського узбережжя також відіграє важливу роль.

Трикімнатна квартира в такому місці буде коштувати не менше 500 грн. в добу. За цю суму можна зняти трикімнатну для шістьох, наприклад, на Італійському бульварі. В середньому ж, однокімнатна квартира в Приморському районі в сезон коштує близько 550 грн., двокімнатна – 770 грн., а трьох – 1300 грн. На даний момент, найдорожча оренда житла подобово в Приморському районі – це 3800 грн. за «троячку» на вул. Генуезької з чотирма спальними місцями. Престижне місце в місті, хороший ремонт, меблі, однак, якщо пошукати, за ці гроші можна зняти навіть будинок. Все залежить від фінансових можливостей та потреб відпочиваючих.

Зняти недорого квартиру в Одесі

В Малиновському районі, який, в принципі, виходу до моря не має, ціни на квартири досить демократичні. Хоча й мінімальна пропозиція на сайті поки становить 300 грн., як за однокімнатну, так і за двокімнатну квартиру, максимальна відмітка цін досягає всього 700 грн. в добу. До того ж, за 300 грн. в однокімнатній квартирі з хорошим ремонтом може бути 4 спальних місця.

Для молодої компанії цілком підходящий варіант. До моря, звичайно, доведеться їхати маршруткою. Ціни на житло в цьому районі насамперед залежать від місткості (кількості спальних місць) квартири, і, природно, від умов проживання (площа об’єкта, ремонт тощо). Для двох за 400 грн. можна орендувати шикарну однокімнатну квартиру площею 60 кв. м. з двома спальними місцями. 700 грн. за добу оцінюють 5 спальних місць в квартирі площею всього 22 кв. м. на вул. Богдана Хмельницького. Для тих, хто розглядає бюджетні варіанти, вибір житла в Малиновському районі оптимальний.

Оренда квартир подобово в Київському районі

Подобова оренда квартир у Київському районі, як і в Приморському, недешева, оскільки район охоплює значну частину морського узбережжя міста, так і в цілому, по інфраструктурі і зручностей є дуже комфортним для проживання і просто відпочинку. У сезон тут маса пропозицій оренди. Від 150 грн. можна зняти кімнату з трьома спальними місцями, наприклад, на вул. Магнітогорській. Від 250 грн. вже можна орендувати однокімнатну квартиру – студію в районі вул. Дача Ковалевського. Ціни на однокімнатне житло різноманітні і досягають по Київському району на сьогодні 2300 грн.

Якщо у Малиновському районі ціна на житло в основному залежить від кількості спальних місць, то тут на вартість більше впливає рівень комфортності проживання та наближеність до берега. Квартира, оцінена в 2300 грн. / доба, розташована не так близько до води, в районі Фонтанської дороги, однак дорогі меблі та ремонт, а також джакузі і тераса ставлять її на порядок вищим у ціновій категорії. Двокімнатні квартири стартують від 300 грн. в добу. За таку суму можна жити вчотирьох в «двійці» з ремонтом на пр. Маршала Жукова. В середньому ж, таке житло по району оцінюють в районі 900 грн. Розташовуючи такою сумою, можна вибрати гарну квартиру в новобудові з п’ятьма спальними місцями. Ціни на «двійки» сягають понад 2000 грн./ добу.

1954
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?