Скоро весна, а, значить, в Одесу знову масово почнуть з’їжджатися туристи. Питання короткострокової оренди житла стане найактуальнішим на ринку нерухомості. Особливо попитом користується житло в історичній частині міста недалеко від моря, де зосереджені основні визначні пам’ятки.

Зняти однокімнатну квартиру

В оренду пропонують квартири, як мінімум, з двома спальними місцями. Якщо ви приїхали один або з сім’єю без дітей, то зняти житло подобово можна, починаючи від 250 грн. У квартирі два спальні місця і всі умови для комфортного проживання, крім кондиціонера. Навесні це не є необхідністю, ну а влітку варто на це звернути увагу.

В цілому, квартири, які здаються на короткий термін, обладнані всією необхідною технікою, сучасними меблями, у них є інтернет і телебачення. На вартість схожих по зручностей об’єктів впливає розташування будинку (близькість до моря, вид з вікна тощо), і, звичайно ж, площа. Але, як правило, люди, які приїжджають на кілька днів в Одесу, час проводять за межами орендованої квартири, гуляючи по місту, паркам. Бо площа не є ключовим критерієм при виборі житла.

Середня вартість добової оренди однокімнатних квартир в центрі Одеси сьогодні становить 370 грн. Максимально дорогі пропозиції серед однокімнатних квартир на сайті становлять 450 грн./добу. Такі об’єкти розташовані в самому серці історичного центру – вул. Дерибасівській, Катерининської і Рішельєвській.

Спальних місць в «однушках» може бути від 2 до 4. Чим більше місць, тим менше ціна однієї «ліжка». Ціна спального місця починається від 90 грн., якщо в квартирі їх 4, і досягає 150 грн. Приміром, якщо ви захочете жити в одній кімнаті втрьох, то за спальне місце доведеться заплатити від 100 грн. і до 150 грн. Два спальних місця у квартирі коштують від 125 грн. до 225 грн. за кожне.

Подобова оренда однокімнатних квартир в історичному центрі Одеси в залежності від кількості спальних місць

Кількість спальних місць

2

3

4

Середня вартість, грн.

350

370

490

Мінімальна вартість, грн.

250

300

350

Максимальна вартість, грн.

450

450

600


Оренда квартири-студії в Одесі

Окреме місце серед однокімнатних квартир займають студії. Як правило, ремонт в таких об’єктах хороший, умови для проживання комфортні. Вартість проживання зараз в квартирі-студії в середньому коштує 480 грн. або ж 240 грн. з людини, тому що в студіях, як правило, всього 2 спальних місця.

Мінімальна ціна на сьогодні на короткострокову оренду студії становить 300 грн./добу, максимальна – 950 грн./добу.


Зняти подобово дво – або трикімнатну квартиру

Для сімей з дітьми або невеликої компанії підійдуть квартири побільше – дво – і трикімнатні. Кількість спальних місць в таких об’єктах досягає 6.

Подобова оренда двох – і трикімнатних квартир в історичному центрі Одеси в залежності від кількості спальних місць

Кількість спальних місць

4

5

6

Середня вартість, грн.

700

400

750

Мінімальна вартість, грн.

300

250

400

Максимальна вартість, грн.

1250

600

1500


Діапазон цін на оренду об’єктів з двома і трьома кімнатами широкий. На вартість оренди квартир впливає площа житла, і, перш за все, кількість спальних місць. 4 спальних місця (по 2 в кожній кімнаті) коштуватимуть від 300 до 1250 грн./добу в залежності від зручностей у квартирі. У середньому, вартість оренди об’єкта з чотирма спальними місцями становить 700 грн./добу.

Із зростанням кількості спальних місць загальна ціна на оренду об’єкта, як правило, падає. Спальне місце в двокімнатній квартирі для п’яти чоловік обійдеться мінімум в 250 грн.

Ціна 6 місць у квартирі з двома або трьома кімнатами залежно від площі житла становитиме від 400 до 1500 грн./добу. Для невеликої компанії таке житло буде вигідним – ціна спального місця стартує від 70 грн.

Щоб Ваш пошук житла в Одесі був максимально зручним і комфортним, скористайтесь Sterium.com. Вибирайте квартиру серед тисяч 3D-турів реальних оголошень і домовлятися з власниками житла про угоду.1809
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?