Великий Фонтан – один з найпопулярніших курортних районів Одеси. Особливістю є те, що це частина і Київського, Приморського районів міста, причому він охоплює популярні місця – парк Перемоги, Аркадію, багато центральні вулиці міста. Житловий фонд району різноманітний: «хрущовки», приватні споруди, елітний сектор висотних будинків. Причому останній є переважаючим. Тому, очевидно, що ринок нерухомості в цій межах міста відрізняється високими цінами на житло.


Купити квартиру в районі Великого Фонтану сьогодні можна в середньому за 115,5 тис. дол.; 1 кв. м. при цьому обійдеться в 1290 дол. Така висока середня ціна обумовлена значною різницею в цінових пропозиціях і, як вже зазначалося, значною кількістю елітних новобудов.


Мінімальна пропозиція про продаж на сьогодні зафіксовано на рівні 17 тис. дол. за однокімнатну квартиру площею 38,5 тис. дол. на останньому поверсі 17-поверхового панельного будинку з видом на Аркадію. В цьому випадку ціна 1 кв. м. досить приваблива для такого району – 442 дол. Звичайно ж, квартира потребує капітального ремонту, починаючи від укладання підлоги і проведення комунікацій.

Однокімнатні квартири на Великому Фонтані


Що стосується однокімнатних квартир в цілому, то вартість такого житла в районі Фонтану в середньому обходиться в 75,3 тис. дол. Ціна 1 кв. м. становить 1340 дол. За такі гроші пропонуються об’єкти, наприклад, в новобудовах в районі Гагарінського плато або на Аркадіївський провулку. У квартирах встановлені пластикові вікна, проведені нові комунікації, але житло вимагає ремонту та облаштування.


Можна придбати однокімнатне житло і за 27 тис. дол. площею 29,6 кв. м. в цегляному будинку на вул. Педагогічної. Такий об’єкт потребує повного ремонту, але і ціна 1 кв. м. менше 1000 дол.Найдорожчий об’єкт серед однокімнатних квартир, виставлених на продаж на Фонтані, оцінено у 250 тис. дол. Площа квартири становить 97,1 кв. м. Квартира з капітальним ремонтом 2014 р., просторою кухнею і всіма зручностями розташована в новобудові на Гагарінському плато.Двокімнатні квартири на Фонтані

Середня вартість 1 кв. м. в двокімнатних квартирах в районі Фонтану становить 1315,5 дол. Медіана цін на такі житлові об’єкти – 91,9 тис. дол. За ці гроші можна купити квартиру на Тінистій вулиці або Гагарінському плато площею трохи більше 52 кв. м. (в хорошому стані з ремонтом), або площею від 65 до 78 кв. м., наприклад, на вул. Маршала Говорова, але потребує капітального ремонту.Найдешевша квартира площею 43 кв. м. виставлена на продаж за 31,5 тис. дол., тобто вартість 1 кв. м. складає 732,5 дол. Житло знаходиться в панельному будинку на вул. Кондрашина в Київському районі. Об’єкт потребує ремонту.


Схожі за вартістю пропозиції є й в інших районах Фонтану. Так, на вул. Черняховського. Або квартира в «хрущовці» площею 44 кв. м. з суміжними кімнатами. Вона виставлена на продаж за 35 тис. дол. Є варіант на Полуничному провулку площею 42 кв. м. (також в «хрущовці», але з роздільними кімнатами) за 36 тис. дол.

Ціни на трикімнатні квартири

Трикімнатні квартири на Фонтані можна купити в середньому за 119,2 тис. дол. Медіана цін 1 кв. м. – 1274,5 дол.


Так, за 100 тис. дол. можна придбати житло площею 113,3 кв. м. на Фонтанській дорозі в житловому стані, або за 122 тис. дол. квартиру площею 118 кв. м. на Гагарінському плато, але це будуть “голі стіни”.


Найдешевша трикімнатна квартира виставлена на продаж всього за 27 тис. дол. Об’єкт площею 64 кв. м. розташований в панельному будинку на Фонтанській дорозі і потребує капітального ремонту.

За 320 тис. дол. можна купити облаштовану квартиру площею 125 кв. м. на Гагарінському плато.


Купити багатокімнатну квартиру

Багатокімнатні квартири коштують у середньому 263,2 тис. дол. або ж 1674,4 дол. за 1 кв. м.

Так, чотирикімнатну квартиру площею 177,4 кв. м. з ремонтом 2011 р. на вул. Армійської можна купити за 230 тис. дол. В цьому ж ціновому сегменті – за 235 тис. дол – є об’єкт площею 146 кв. м. у новобудові без ремонту в Аркадіївський провулку.


Найдорожча квартира, вставлена на продаж в районі Фонтану, оцінена в 570 тис. дол. або ж 2741 дол. за 1 кв. м. Чотирикімнатний об’єкт площею 208 кв. м. розташований в новобудові 2008 р. на вул. Літературної і включає все необхідне для життя.


За 350 тис. дол. можна, наприклад, придбати п’ятикімнатну квартиру площею 230 кв. м. на вул. Маршала Говорова. Такий об’єкт являє собою “голі стіни”.

На тій же вулиці виставлена на продаж за 325 тис. дол. шестикімнатна квартира площею 214 кв. м. у новобудові з ремонтом і меблями.

Хочете придбати житло в районі Великого Фонтану? Дивіться всі пропозиції в цьому районі на Sterium.


889
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?