Після того, як ми з’ясували, скільки коштує купити квартиру на Таїрова, особливо цікаво розглядати такий мікрорайон, як Черемушки. Це дозволяє не тільки оцінити перспективу окремої частини міста, але і зрозуміти, з чого складається пропозицію по житлу в Малиновському районі.


Прийнято вважати, що житловий фонд Черьомушок майже повністю складається з хрущовок. Однак аналітика Sterium показує, що не можна скидати з рахунків монолітні будинки, зведені в останні кілька років – їх частка в загальній пропозиції становить трохи більше 30%.
Ціни на однокімнатні квартири


Купити однокімнатну на Черемушках можна, в середньому, за 36,59 тис. дол. ціни стартують від 25 тис. дол. за 31-метрову хрущовку. Найдорожчою пропозицією на жовтень 2015 стала квартира площею 44 кв. м. в монолітному будинку поточного року побудови. Вона виставлена за 50 тис. дол. Середній ціновий сегмент зайняли об’єкти в цегляних і панельних будинках: їх вартість коливається від 37 до 38,5 тис. дол.


Що стосується квадратного метра, то, зважаючи на більш вдалою транспортної розв’язки і близькості до Приморського району, медіана тут вище, ніж на Таїрова – 1017 доларів за кв. м.


Досить широкий розкид по студіям: житло такого типу можна придбати від 19 до 51 тис. дол.


Скільки коштує двокімнатне житло?


Пропозиція по 2-кімнатних квартирах на Черемушках складається з об’єктів в хрущовках, монолітних і панельних будинках. Середня вартість квадратного метра становить 850 доларів. Давайте подивимося, як вона змінюється в залежності від будівлі.


Таблиця 1. Порівняльна вартість кв. м. в двокімнатних в будинках різних типів

хрущовки

моноліт

панель

сер. ціна за кв. м.

804 дол.

819 дол.

920 дол.


Середню двокімнатну квартиру в цьому районі можна придбати за 45,87 тис. дол. У той же час, квартира в новобудові 2015 року обійдеться, в середньому, в 62,65 тис. дол. Варто відзначити, що більшість об’єктів у нових будинках пропонуються в стан від будівельників.


Бюджетний сегмент стартує від 30 тис. дол., а найдорожчим об’єктом жовтня у цьому мікрорайоні стала 2-кімнатна за 70 тис. дол.


Трикімнатні квартири на Черемушках


Недороге житло обійдеться новим власникам від 35 тис. дол. за 53 кв. м. в будівлі 60-х років будівлі. Стеля цін на жовтень 2015 становить 100 тис. дол. за 82 кв. м. в новому будинку.


Рік побудови в даному випадку впливає не тільки на вік квартири, але і на її площу. Якщо 60-70-ті асоціюються з невеликим житлом до 69 кв. м., то сучасні будівлі розташовують трикімнатними до 126 кв. м. Зберігається і розкид цін в залежності від споруди.


Таблиця 2. Порівняльна вартість кв. м. в трикімнатних в будинках різних типів

хрущовки

моноліт

панель

сер. ціна за кв. м.

883 дол.

913 дол.

1131 дол.

Щоб переглянути всі квартири на Черемушках, перейдіть по посиланню або скористайтесь кнопкою “На карті”, щоб виділити вас цікавить ділянка мікрорайону.

1171
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?