Квартири біля моря, з видом на парк, недалеко від центру переваг житла в районі парку Шевченка не злічити. Цікаво, у скільки обійдеться нерухомість в такому вдалому місці?


Однозначної відповіді не буде: мікрорайон представлений настільки строкатою забудовою, що далеко не всі об’єкти можна порівняти. Тут і будинки, зведені в останні п’ять років, і хрущовки, моноліт і черепашник. Загалом, все багатство варіантів в окремо взятому місці.

Купити однокімнатну квартиру біля парку Шевченка


Середня ціна однокімнатної біля парку Шевченка – 49 750 доларів. Однак, якщо дослідити старий фонд, який становить левову частку об’єктів, то медіана буде інший – 26,3 тис. дол. Дані змінюються у бік збільшення на тлі високої вартості пропозиції в новобудові – однокімнатної квартири на Жуковського площею 64 кв. м (а це майже вдвічі більше за розмірами, ніж “однушка” в будинках старої споруди). Її вартість – 120 тис. дол.


Ціни на двокімнатні квартири


Найбільш сегментовано пропозицію по 2-кімнатних об’єктів. Умовно можна виділити бюджетну, середню і преміум-категорії. Так, якщо розглядати все житло, то середній показник складе 155 940 доларів. У той же час, медіана за бюджетними об’єктів – 55,2 тис. дол. До них належать квартири площею до 50 кв. м. в старому фонді, що знаходяться, по більшій частині, уздовж вулиці Канатній.


На наступній цінової сходинці розташувалися об’єкти площею 50-75 кв. м. в нових будинках. Тут середня вартість – 106,2 тис. дол.


За 273,8 тис. дол., у середньому, можна обзавестися двокімнатній в монолітному або цегляно-монолітному будинку. У такому разі загальна площа житла складе від 85 до 170 квадратів.


Вартість трикімнатного житла


Із загального плану 3-кімнатної нерухомості в районі Парку Шевченка виділяється квартира площею 55,9 кв. м. в панельному будинку за 55 тис. дол. В іншому, речення будується на многометражном житло від 103 до 175 кв. м. Середня вартість – 207, 6 тис. дол.


Переважають цегляні і монолітні будинки. Третина пропозицій становлять квартири від будівельників.


Багатокімнатні варіанти

Мінімальна ціна 4-кімнатного житла відповідає мінімальній площі серед запропонованих: 96 тис. доларів за 96,5 кв. м.


Середня ціна – 349 830 доларів. Її формують, в основному, квартири від 200 кв. м. за ціною від 200 до 459 тис. дол. Дворівневий пентхаус з панорамою моря пропонується за 459,5 тис. дол. Максимальний цінник для 4-кімнатного житла, зокрема, і всього мікрорайону – 970 тис. дол. – виставлений за житло в 160 кв. м. по сусідству з консульством Польщі.


В околицях парку також можна придбати 5-кімнатне житло площею 230 кв. м. за 200 тис. дол. і 6-кімнатну квартиру площею 220 кв. м. за 360 тис. дол.


Дешево-дорого


В околицях парку є об’єкти, в яких ціна квадратного метра становить менше психологічної позначки в 1000 доларів. Мінімальна вартість квадрата – 658 доларів – у старому кварталі на вулиці Осипова.


Преміум-сегмент представлений квартирами в будинку 2011 року будівлі по провулку Віри Інбер, 5. Не відстають нові будинки на початку вулиці Грецької і Обсерваторном провулку, а також старий фонд на Успенської та у провулку Нахімова. У всіх цих випадках вартість квадратного метра становить від 2 750 доларів. Близько 6 тисяч доларів обійдеться метр загальної площі в двох кроках від входу в парк.


Почім види?


Найдешевша квартира з видом на море станом на жовтень 2015 року – двокімнатна на Чорноморській вулиці за 44 тис. дол. Найдорожча – теж двокімнатна в новому будинку на Віри Інбер за 750 тис. дол.


Для складання цієї статті використовувалася нова функція пошуку Sterium – Обвести на карті. Рекомендуємо задіяти її, якщо Вас цікавить мікрорайон або навіть кілька кварталів.

1819
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?