Розглядаєте можливість придбання кімнати у комунальній квартирі? Тоді спеціально для Вас Sterium приготував для Вас мікроаналіз щодо вартості кімнат у багатокімнатних квартирах Одеси.Якщо врахувати, що в середньому 1 кімнату можна придбати за 13 тис. дол., то можна орієнтовно оцінити бюджет. Розглянемо, які варіанти можливі.

Ціни на кімнати стартують з 9 тис. дол. За ці гроші можна придбати одну з 4 кімнат в Суворовському районі площею 16 кв. м. з 3-х річним ремонтом.


Додамо 2 тис. дол. і за 11 тис. дол.отримаємо можливість придбати кімнату площею 12 кв. м. в 5-кімнатній квартирі в Київському районі недалеко від парку Горького.


Заплатите на тисячу більше і отримаєте в 7-кімнатній квартирі в самому серці Одеси. За 12 тис. дол. ви придбаєте кімнату зі свіжим ремонтом. Правда, площа такої кімнати не буде перевищувати 9 кв. м.


Якщо до середньої ціни по Одесі додати 2 тис. дол, то за 15 тис. дол. можна придбати або затишну кімнату площею 15 кв. м. в двокімнатній квартирі, або кімнату площею 18,4 кв. м в 12-ти кімнатної квартири у Суворовському районі.


Також є пропозиції про продаж декількох кімнат в багатокімнатних квартирах. Ціни на такі пропозиції стартують з 20 тис. дол. за 2 кімнати в 7-ми кімнатній квартирі в Приморському районі. Найдорожча пропозиція в цьому розрізі – 4 окремі кімнати в 8-ми кімнатній квартирі за 49 тис. дол. теж в Приморському районі.


Звертаємо Вашу увагу, що в 70% оголошень, розміщених на Sterium, вказані прямі контакти власників. Якщо ж ви плануєте продавати кімнату, то вам стане в нагоді наша стаття про підготовку до операції – Як продати кімнату і які документи для цього потрібні?


Вибирайте нерухомість серед тисяч 3D-турів на Sterium.

1347
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?