Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE

Навіть коли власник будинку впевнений у своєму майні, ні-ні, та й закрадеться думка про те, що варто було б зробити косметичний ремонт. Ну, або освіжити інтер’єр. Адже це повинно залучити більше потенційних покупців.

І все-таки не поспішайте вивчати оголошення ремонтних бригад і гортати журнали з останніми тенденціями інтер’єрного дизайну. Давайте спочатку визначимося, які зміни допоможуть вам вигідно продати будинок, а які стануть марною тратою часу і грошей.
Даремні зміни:


Розширення існуючого басейну або закладання нового. Особливо, закладання нового,адже проблеми з комунікаціями і водопроводом можуть виникнути абсолютно несподівано. І тоді Вам доведеться продавати будинок не з перевагою, а з проблемою.


Організація місця для дитячого дозвілля: майданчики, будиночки, мотузкового містечка. Ви подумали про те, що майбутні покупці можуть бути з якоїсь причини бездітними? А, можливо, будинок купується для літніх батьків, чиї внуки перебувають в тисячах кілометрів? У будь-якому разі, психологи говорять про те, що рішення про покупку будинку завжди приймають дорослі, тому всі зміни у вигляді нерухомості повинні бути спрямовані на увагу повнолітніх.


Будівництво альтанок. Цікавий факт: якщо крамничка або комплект з столу і садових стільців розташовують майбутнього клієнта до купівлі, то ось альтанка в кращому випадку залишає його байдужим. Звичайно, сучасні технології будівництва дозволяють поставити альтанку за тиждень, але так потрібні ці витрати?


Зачистка приміщення. Деякі продавці намагаються забрати всі особисті речі (фотографії, картини, м’які іграшки) перед тим, як зробити 3D-тур або фотозйомку приміщення. Це не зовсім правильно. Звичайно, гори милих дрібничок не повинні бути видні на панорамі, але витончені нюанси здатні схилити майбутнього покупця до остаточного вирішення. Будинок без декору стає занадто офіційним і не чіпляє емоційно.


Зміни, які допоможуть продати будинок:


«Косметика» кухні. Ніщо так не псує враження від будинку, як бувала кухня з недбало розкиданими рушниками і потертій плиткою. Подивіться прискіпливим поглядом на приміщення і відповідайте собі на питання: «Що можна освіжити?». Не поспішайте зносити стіни і перебудовувати всю кухню: деколи вистачає заміни плафонів, нового профілю і генерального прибирання.


Стрижка саду. Погодьтеся, одна справа – продаж будинку з ділянкою, а інша справа –заміська нерухомість з ландшафтним дизайном. Не обов’язково запрошувати дорогого фахівця: кущі та дерева ви можете підстригти самостійно, користуючись корисними статтями із садівничих журналів.


Ревізія освітлювальних приладів. Коли довго живеш в одному і тому ж місці, перестаєш помічати якісь дрібні зміни. Наприклад, перегорілу лампочку у коморі(навіщо турбуватися, адже їх ще три штуки там?). Однак перед показом весь світ повинен бути в зразковому порядку. Протріть плафони і абажури, замініть неробочі лампи. Якщо десь у сховищі є вінтажні світильники, ви можете додати їх в інтер’єр.


Літній майданчик. Укладати настил зовсім необов’язково. Досить винести на газон перед будинком 3-4 садових стільці, стіл і постелити гарну скатертину. Так створюється відчуття, що ви пропонуєте велику площу і більш високий рівень комфорту.Виходить, що найважливіші зміни майже не вимагають ремонту. Якщо час і вміння дозволяють,освіжити будинок можна своїми руками за пару вихідних. Після того, як справу буде зроблено, подавайте заявку на Sterium і вигідно продавайте свою заміську нерухомість!

3029
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?