Відомо, що 3D-зйомка та розміщення об’єкту на Sterium абсолютно безкоштовні для власника. Однак в Одесі були помічені випадки, коли нечисті на руку посередники вводили продавця нерухомості в оману і вимагали гроші за безкоштовну послугу.

Так, Аліна, власниця квартири в одному зі спальних районів міста, ледь не постраждала від зловмисників, які збиралися виманити суму в еквіваленті $500 за вже опублікований 3D-тур і розміщення оголошення.

На щастя, власниця зорієнтувалася і звернулася в наш контакт-центр. Зараз Sterium проводить розслідування ситуації, що склалася.

Якщо вам відомо про подібні випадки шахрайства, зокрема, вимагання грошей за розміщення на Sterium або зйомку 3D-тури, будь ласка, повідомте про це в онлайн-консультант або технічну підтримку з зазначенням деталей.

Що важливо пам’ятати власнику квартири?

 • Ви можете користуватися Sterium самостійно – для цього не потрібно проміжна ланка. Просто залиште заявку на сайті. Надалі роботу з об’єктом ви можете передати ріелтору (попередньо переконавшись у чистоті його намірів) або займатися продажем без посередників.

 • Якщо вам рекомендують зробити 3D-панораму вашого об’єкта, уточніть інформацію, хто і як проводить зйомку. Дійсно, існують приватні компанії та особи, які платно знімають 3D-тури. Однак вони не мають відношення до Sterium.

 • Якщо вам пропонують оплатити послуги Sterium (у тому числі: зйомку, розміщення або просування оголошення), повідомте технічну підтримку або онлайн-консультант на сайті.

 • Не оплачуйте посередникам послугу преміум-розміщення на сайті! Всі платні послуги можна безпосередньо замовити на сайті Sterium.

 • Обов’язково поділіться цією інформацією зі своїми знайомими!

  1027
  Твітнуть

  Читати схоже

  Середній термін продажу квартири – довго не завжди погано

  Переїзд з квартири в заміський будинок

  Покупка квартири на аукціоні