Вирішили придбати квартиру в новобудові, але не знаєте, яку обробку вибрати? Сьогодні Стериум розповість Вам про те, які види обробки існують, зупинить увагу на класах і зорієнтує стосовно переваг та недоліків кожного з варіантів.

Типи/види обробки


Почнемо з того, що пояснимо – обробка буває різних видів (типів):

  • чорнова
  • предчистовая
  • під ключ (чистова)

Коли Ви купуєте квартиру з чорновою обробкою, то слід бути готовими до того, наскільки мінімальні обсяги оздоблювальних робіт для цього виду. Так, бригада обробників подбає про те, щоб стелі та стіни вирівняні, підлоги підготовлені до подальшої установці покриття (ламінат, лінолеум) – тобто, виконана стяжка. Також зроблена розводка електричної проводки, встановлена сантехніка та здійснено монтаж вхідних дверей.

Переваги такого варіанту очевидні для тих, кому важлива економія грошових коштів: в середньому можна заощадити від чотирьох до шести тисяч за квадратний метр житлової площі. До недоліків належить відсутність можливість в’їхати в квартиру відразу ж після покупки.

Предчистовая обробка являє собою більш привабливий варіант: штукатурка на стінах, рівні підлога і стеля. По суті, рішення придбати квартиру з попередньої обробкою дає Вам можливість витратити мінімум часу на самостійний ремонт. З точки зору фінансових вкладень не всім здається цей варіант виправданим. Адже вартість квадратного метра житла буде вище, а от сам косметичний ремонт лише потрібно робити.

Про класах обробки

Тепер, коли ми визначили види оздоблень, зупинимося предметно на питанні класів обробки квартир. Тут мова також йтиме про трьох базових поняттях:

  • економ-клас
  • комфорт-клас
  • еліт-клас

Назви є промовистими. Економічно і раціонально витрачають бюджет при обробці з відповідною назвою – економ. Вартість квадратного метра житлової площі мінімальна по відношенню до решти двох класів. Таке рішення дозволяє на основі якісних недорогих матеріалів досягати позитивного результату. Звертаємо Вашу увагу на те, що клас визначає перелік загальних вимог до ремонту (використання певних матеріалів та робота над плануванням у відповідності з проектами забудовників).

Підвищені вимоги комфортності дозволяють говорити про класі обробки – комфорт. Тут може бути навіть притягнутий дизайнер – для того, щоб ремонт був виконаний у відповідності з авторським проектом. Матеріали, використовувані в ході ремонту, – вітчизняні і зарубіжні. Самі ж роботи можуть включати в себе завдання по переплануванню, демонтажу конструкцій всередині квартири (наприклад, перетворення еркера в лоджію).

Також будівельники приділяють підвищену увагу стандартам безпеки. Зрозуміло, і приміщення класу “економ” вважаються, цілком безпечними. Однак, клас “комфорт” в цьому плані більш різноплановий – тобто, враховується, наприклад, не тільки пожежна безпека, але і те, яким чином працює система кондиціонування повітря (її додатково тестують при установці).

Клас “еліт” передбачає специфічні роботи, головна особливість яких – використання дорогих зарубіжних матеріалів, робота за авторським проектом, створення в процесі обробки декоративних елементів. Такий клас обробки вимагає додаткових фінансових вкладень. І доступний певній категорії покупців.

Що вибрати?

Для того, щоб зробити вірний вибір, рекомендуємо Вам співвіднести два показника: рівень доходів і ступінь очікувань. Якщо вони знаходяться в рівновазі, буде ідеально. Але може вийде так, що Вам, наприклад, захочеться придбати квартиру “еліт” обробки, а реальна можливість порівнянна лише з класом “комфорт”. Доведеться вирішити, що для Вас першорядне – відсутність додаткових кредитних зобов’язань, або ж гарне гармонійне приміщення.

У свою чергу, Стериум позначив для Вас зміст варіантів обробки, так і її класів. Тепер, сподіваємося, зробити остаточний вибір Вам буде набагато легше.

1206
Твітнуть

Читати схоже

Чим відрізняється блочний будинок від панельного?

Що таке квартира-бельетаж?

Що таке квартира готельного типу?