Вирішили придбати квартиру, і задумалися над тим, яку планування вибрати? Сьогодні Стериум розповість Вам про основні види планувальних рішень, а також позначить моменти, які слід врахувати, перш ніж робити остаточний вибір.

“Хрущовка”

Назва знайоме багатьом з нас, і навіть тим, хто не жив в “хрущовках”, відомо, що появою своїм такі квартири зобов’язані періоду урбанізації, що прийшла на час правління Хрущова. Походження самої назви стає зрозумілим.

Хрущовки являють собою невеликі квартири в п’ятиповерхових будинках. Житлова площа розглядалася як тимчасова, а тому термін експлуатації будинків, як правило, не перевищує чверті століття. Це означає, що на сьогоднішній день, більша частина житлового фонду є зношеною. А житло визнається аварійним.

Основні характеристики “хрущовки”:

  • малогабаритність
  • суміщений санвузол
  • не ізольовані кімнати

Подібний варіант може розглядатися в якості бюджетного. І приваблює покупців, саме, ціновою політикою. У плані характеристик, квартири таке планування, як правило, програють.

“Ташкентки”

Ще одна промовиста назва – такі квартири стали з’являтися в кінці 60-х років минулого століття. Висотні будинки – 12-16 поверхів, з двома ліфтами (пасажирських і вантажних). В подібних будинках розташовані квартири коридорного типу. Квартири відрізняються, порівняно, великими кухнями (7-8 кв. метрів), і обов’язково присутньою лоджією (виняток становлять однокімнатні квартири). Таке житло також відносять до бюджетного варіанту. І його покупка може бути продиктована бажанням економії.

Сталінська планування

Подібну планування можна зустріти в невысотных будинках, де не передбачені ліфт і сміттєпровід. Однак за цими незручностями криються переваги у вигляді: великих площ квартир, високих стель, просторій кухні. Городяни намагаються робити вибір саме на користь такого типу панірування. Цим зумовлена висока вартість квартир-“сталінок”.

Ленінградська планування

Квартири цього типу чимось нагадують “ташкентки”: висотні будинки, два ліфта в під’їзді, просторі кімнати ізольовані. Головна відмінність полягає в площі кухні – близько 11 кв. метрів. А також у тому, що санвузол у таких квартирах обов’язково роздільний.

Московська планування

Даний тип квартир є одним з числа найбільш затребуваних варіантів – причин кілька:

  • ізольовані кімнати
  • роздільний санвузол
  • балкон або лоджія

З точки зору фінансових вкладень, – “сталінки”, ленінградські і московські планувальні рішення є не самими бюджетними. Залежно від територіального розташування будинків змінюється цінова політика.

Покращене планування, та до чого слід бути готовим

Назва знову говорить, – мова йде про квартири, за які новоселам доводиться доплачувати. Мова про декількох санвузлах, передбачених проектом однієї квартири, ізольованих просторих кімнатах, лоджії. Якщо Ви хочете максимального комфорту, потрібно звертати увагу саме на будинку, де є місце таким квартирах.

Зазначимо, що вибираючи житло, Вам слід пам’ятати про декілька важливих аспектах:

  • співвіднесення власних фінансових можливостей з ціновою політикою конкретного класу житла
  • розуміння важливих для Вас аспектів благоустрою будинку та прилеглої до нього території
  • об’єктивне розуміння того, якою повинна бути площа квартири

Акцентування уваги на цих моментах дозволить Вам зрозуміти підсумковий бюджет планованої угоди, а також спростить завдання підбору конкретного планувального рішення.

Отже, ми розповіли Вам про найбільш часто зустрічаються планування квартир, а також позначили ті моменти, які слід брати до увагу до моменту остаточного вибору на користь конкретної житлової площі. Сподіваємося, що разом з проектом Стериум Ви підберете оптимальний варіант.

5329
Твітнуть

Читати схоже

Чим відрізняється блочний будинок від панельного?

Що таке квартира-бельетаж?

Що таке квартира готельного типу?