Ви зайнялися ремонтом в квартирі і не знаєте, які вікна вибрати? Ми розповімо Вам про те, якими можуть бути пластикові вікна. А також поділимося корисними порадами про те, як зрозуміти, чи варто пластикове вікно тих грошей, які Вам доведеться вкласти в його покупку.

Якими бувають пластикові вікна?

Всі пластикові вікна слід вважати «умовно однаковими» лише через наявність двох ознак:

1) матеріал – пластик (віконний профіль)

2) наявність скла (склопакет)
В залежності від того, якими характеристиками володіють профіль з пластику і сам склопакет, змінюється призначення самого вікна. Воно може підійти, наприклад, для заміського будинку, але виявитися непридатним для міської квартири.

Різновиди профілів

Отже, вікно складається з віконного профілю. Основою йому служить спеціальна рама. Причому вона розділена на невеликі камери. Призначення камер – це відведення конденсату, фіксація армованих деталей (металева планка всередині рами), кріплення елементів фурнітури (ручки вікон, механізми, що забезпечують різний рівень розкриття вікна).

І в залежності від ширини рами профілі бувають трьох класів:

1) малий (ширина становить 58-62 мм.)

2) середній (64-76 мм.)

3) преміум (від 80 мм і більше)

Від товщини профілю буде залежати загальна тепло – і звукоізоляція вікна. Зрозуміло, чим більше ширина, тим менше рівень тепло – і звукових втрат.

Ще одним важливим технічним моментом стає товщина самого пластику. Слід пам’ятати, оптимальною величиною є показник у 3 мм. Якщо стінки профілю тонше, вікно не буде відрізнятися стійкістю до ударів, і загальний термін експлуатації таких склопакетів виявиться знижений. Єдиний оптимальний варіант для застосування подібних профілів – міжкімнатні перегородки.

Склопакети – якими вони можуть бути?

Склопакет являє собою герметично з’єднані між собою скла. Між стеклами, відповідно, знаходиться камера, наповнена повітрям або інертним газом.

Скло, яке використовується при виготовленні склопакетів, може бути декількох видів:

1) з селективним напиленням (наприклад, іони срібла) – затримує довгі хвилі, пропускаючи короткі, тим самим покращуючи енергоефективні функції склопакета

2) кольорове виконує функцію світлозахисну

Вибираємо пластикові вікна

Коли мова йде про кімнаті з балконом або лоджією, особливо якщо він не опалюється додатково рекомендуємо Вам робити вибір в користь широких профілів. Це дозволить Вам досягти ефекту автономності простору балкона, і розмістити там, наприклад, робоче місце або зону відпочинку. Звичайно, у такому випадку буде корисно ще й подбати про додаткову систему підігріву підлоги або встановити на лоджії радіатор.

Якщо Вам необхідно підібрати вікна для звичайних кімнат (без балкону), орієнтуйтеся на те, наскільки теплим є приміщення. А також прийміть до уваги ступінь освітленості кімнати. За умови, що квартира не кутова, можна розглянути варіант середньої товщини профілю. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, не виключено, що корисно буде використовувати кольорове скло.


Співвідношення ціни і якості пластикових вікон

Сьогодні встановити пластикові вікна набагато простіше, ніж ще кілька років тому. Це стало прийнятним з точки зору фінансів, і за якістю робіт і готового вікна не викликає особливих нарікань.


Разом з тим, слід звертати увагу на те, за що Вам пропонують заплатити. Вивчіть середні ціни на ринку, поцікавтеся у компанії-продавця про технічні характеристики віконних профілів. І тільки після цього визначайтеся з тим, яким вікон Ви віддасте перевагу. Безумовно, чим вище буде клас віконного профілю, тим вище виявиться підсумкова вартість вікна.

Ми розповіли Вам про те, якими можуть бути пластикові вікна, а також на що слід звертати увагу, приймаючи рішення про купівлю. Сподіваємося, наш матеріал допоможе Вам при виборі, а квартира, після установки нових вікон, стане затишніше і тепліше.

677
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?