Вибираючи квартиру, не знаходите вичерпної інформації про неї? Не виключено, що Вам пощастить зустріти дбайливих продавців на ринку нерухомості. Вони не просто розміщують оголошення про продаж своєї квартири, а створюють окремі сторінки в соціальних мережах, – кожен новий пост стає відкриттям для потенційного покупця.

Тетяна та Олег, вирішили розповідати про історію своєї квартири на сторінці Facebook: “Ми з чоловіком не перший раз, за час спільного життя, займаємося питанням купівлі і подальшого продажу житла. Так склалося, що кілька переїздів, у попередні сім років, не сприяли довгого перебування на одному місці. Тому, купуючи крайню квартиру, ми вже були морально готові до того, що одного разу доведеться продавати і її.”


Але майбутня продаж не відштовхує новоселів від питання облаштування будинку. Навпаки, власники вкладають всю свою душу, – під час ремонту продумують все до дрібниць. У замітці Тетяни та Олега є розповідь і про це.


“При підготовці до її продажу ми відчували мінімум труднощів. А викликано це тим, що вже з самого першого нашого знайомства з житловим приміщенням, виникло бажання перетворити процес облаштування квартири в справжню історію. Таку, про яку можна буде згадувати з теплотою. Зараз ми з впевненістю можемо сказати, що це одна з наших найдорожчих на пам’ятні моменти квартир. І ми бажаємо майбутнім її власникам примноження щасливих історій.”


Люди продають квартири з різних причин: вимушені переїзди, зміна місця роботи; хто чекає поповнення в родині, комусь просто хочеться змінити обстановку або переїхати в особливий будинок. Олегу і Тетяні довелося жити разом з батьками, про що вони також розповіли користувачам соц. мережі.


“Головною причиною, яка стала каталізатором придбання нинішнього нашого з чоловіком житла, з’явився наближення переїзд до нас батьків чоловіка. Потрібно розширити простір. Ми розуміли, що це тимчасова міра (поки вони не закінчать будівництво свого будинку), і все-таки підійти до питання було вирішено грунтовно. Нам хотілося переймуться духом, так званих, “сталінок”. А тому і вдома ми розглядали в історичних частинах міста.”

Розмістити пост про продаж квартири – це півсправи. Дбайливі продавці йдуть далі. На сторінках соц. мереж можна зустріти розповіді про історію покупки квартири, яку продають, процесі ремонту після придбання житла. А також причини, які спонукали їх, у колишні часи, зробити вибір на користь саме цієї квартири.

Сімейна пара Олега і Тетяни поділилася з майбутніми покупцями і тим, що вплинуло на їх рішення придбати конкретну квартиру: “Треба визнати, висота стель в три метри, а також монументальна велич самого будинку, де розташована наша квартира, зіграли свою роль, – рішення про купівлю ми з чоловіком прийняли одностайно.

Що стосується стилістики приміщення, то вона була продумана нами ще задовго до придбання. Нам хотілося відобразити в квартирі всі наші враження про численні подорожі. При цьому ми мали намір створити легке, світле, затишне простір. Ми розуміли, що саме ця квартира могла стати втіленням всіх наших задумів.”


Також подружжя розповідають і про те, як вибирали матеріали для оздоблення: “Порадившись з дизайнером, вирішено було вибрати, в якості основного оздоблювального матеріалу, натуральне дерево (благо, кошти нам тоді дозволяли зробити вибір на користь такого матеріалу). Завдяки цьому рішенню, квартира наша, ніби, просякнута зсередини духом старої Англії. У той час як зовні, нагадаємо, мова йде про типовому прикладі “сталінки.”

Чоловік з дружиною навіть виділяють ключові ідеї, притаманні їхній квартирі: “Основні ідеї, які втілені в нашому домі:

1. практичний функціоналізм – нам було важливо, щоб зручність і практичність приміщення були запорукою комфортного життя (як з батьками, так і майбутніх власників)
2. відтінок історичності (опинившись біля під’їзду будинку відчуваєш віяння історії, цілої епохи – минулого століття; а увійшовши всередину самої квартири, уявляєш себе жителем Туманного Альбіону).”

Тетяна ділиться з читачками Facebook інтер’єрними особливостями кухні: “Я, як господиня кухні, намагалася перетворити це приміщення в затишне, розташовує до приготування смачних званих вечерь, а головне, і не захаращене зайвими предметами простір. Такий ефект був досягнутий, зокрема, за допомогою “невидимих” (захованих в нішу) полиць і шафок.

По центру кухні впевнено розташувався великий стіл з дуба. Добротний предмет інтер’єру став місцем тяжіння всіх гостей і домочадців. За цим столом ми збираємося під час прийому їжі, тут же влаштовуємо поле для настільних ігор.”

Олег розповідає про лоджії: “Ще одним цікавим місцем виявилася лоджія. Ми вирішили переобладнати її під “куточок з каміном”. Це місце, де можна усамітнитися з чашкою чаю, закутатися в плед, попередньо підібравши цікаву книгу. І бути при цьому впевненим, що вашому самоти ніхто не завадить.”


В якості підтвердження своїх слів, власники призводять відгуки гостей, які побували у них вдома. Друг сім’ї, Віктор, так описує свої враження від відвідин будинку друзів : “Коли ми з дружиною не можемо вибратися у відпустку, то йдемо на вечерю до Олега з Танею. Вечір виходить в дусі кращих європейських традицій. Атмосфера вечора, у компанії друзів, перевершує всі очікування.”


Власникам особливих квартир, найчастіше, важко розлучатися з власними володіннями. І Тетяна з Олегом не виняток. Вони відверто діляться власними переживаннями:

“І трохи сумно стає від того, що неможливо перенести цей дивно домашній куточок старої Англії в країну, де нам з чоловіком доведеться жити в майбутньому.
Однак ми з теплотою будемо згадувати цей будинок, і з ще більшим задоволенням розповідати майбутнім новоселам про те, чого так не вистачає покупцям квартир і будинків – про історію самого будинку і квартири.”

Отже, ми з Вами побачили, дійсно, незвичайний спосіб продажу квартири. Поширювати інформацію у просторі соц. мереж – звична справа. А ось демонструвати особливості квартири, розповідати про її історію, елементах інтер’єру, ділитися відгуками – це те, що, дійсно, допомагає потенційним новоселам відповісти на питання: “Купувати або шукати далі?”

792
Твітнуть

Читати схоже

Топ-5 схем шахрайства при оренді квартири

9 порад по оренді квартири від досвідчених орендарів

Середній термін продажу квартири – довго не завжди погано