Жити в Одесі дорого, тому і ціни на житло відповідні. Це стосується не тільки оренди, але і купівлі квартир. Незважаючи на це, на ринку можна підібрати і бюджетне житло, вартістю до 25 тис. дол. Причому варіанти будуть найрізноманітніші, є вибір об’єктів навіть з двома кімнатами.

Ціновий старт на квартири в Одесі

Вартість окремого житла в Одесі стартує сьогодні з 11 тис. дол. Розташовуючи такою сумою, можна оселитися в студії в новобудові на вул. Генерала Бочарова в Суворовському районі. Квартира розташована на п’ятому поверсі з одинадцяти можливих. За площею займає всього 18 кв. м. Один «квадрат» обійдеться в даному випадку в 612 дол. Ремонту об’єкта в новобудові з такою вартістю, звичайно ж, не буде. Встановлені тільки вікна, комунікації, лічильники.

Варіації однокімнатних квартир в новобудовах

Аналогічна квартира більшої площі в новобудові в Малиновському районі, приміром, на вул. Михайла Грушевського коштує 14 тис. дол. при ціні 1 кв. м. у 500 дол. Габарити об’єкта складають 28 «квадратів».

В цілому, до 20 тис. дол. можна підібрати собі однокімнатну квартиру подібного типу площею навіть до 40 кв. м. Це може бути, як студія, так і оселю стандартного планування. На ціну більшою мірою впливає місце розташування будинку і район міста.

Квартири з ремонтом

Для тих, хто шукає житло з ремонтом, теж є варіанти в цьому ціновому сегменті. Так, квартиру-студію з ремонтом в новобудові на вул. Отамана Головатого в тому ж Суворовському районі можна купити за 20 тис. дол. Об’єкт потребує лише меблів і іншого декору – всі ремонтні роботи, включаючи настил ламінату і стелі зроблені. Ціна 1 кв. м. становитиме 834 дол.

Недорогі двокімнатні квартири в Одесі

Купити квартиру в Одесі до 20 тис. дол. можна і двокімнатну площею від 30 до 44 кв. м. Варіантів таких не багато, і вони з’являються не часто. Це може бути терміновий продаж, або ж така ціна властива малогабаритним об’єктів в будинках старого житлового фонду. Так, наприклад, за 18,5 тис. дол. на продаж виставлено об’єкт без ремонту в 44 кв. м. на вул. Дальницькій. Квартира з двома ізольованими кімнатами, розташована на останньому поверсі триповерхового будинку.

Як правило, таке недороге житло можна знайти в Суворовському або Малиновському районах міста, які вважаються менш престижними в місті. Зрідка квартиру вартістю до 20 тис. дол. можна зустріти і в Приморській частині Одеси – небудь однокімнатний малогабаритний об’єкт в старому будинку на відстані від історичного центру. Природно, без ремонту. У Київському районі такі ціни – дуже велика рідкість в силу нового житлового фонду і хорошої інфраструктури, що дозволяє продавати житло дорожче.

Квартири в діапазоні 20 -25 тис. дол.

Купити квартиру від 20 до 25 тис. дол. можна і в Київському районі. За 23-24 тис. дол. на вибір є багато варіантів однокімнатних об’єктів у нових будинках на вул. Рибальської або вул. Дача Ковалевського. Ремонту, звичайно, не буде, але площа квартир складає від 26 до 35 кв. м. Серед них є студійні планування і традиційні. Аналогічне за типом і вартості житло продається і в будинках на Люстдорфській дорозі. Набагато більше варіантів знову пропонує Суворовський район Малиновський. Нові житлові масиви на тих же вул. Болгарської, Генерала Бочарова, Бехтерева і Отамана Головатого прямо-таки «рясніють» бюджетними «однушками». Велика вартість обумовлена при цьому більшою площею об’єктів у порівнянні з квартирами в попередньому ціновому сегменті.

Тісні варіанти у Приморському районі

За 25 тис. дол. можна подивитися вже кілька варіантів і в Приморському районі. У продажу є навіть «двушка» в старому будинку на вул. Ніжинської. Квартира в житловому стані, з мінусів – дуже маленька кухня при загальній площі житла у 42 кв. м.

Серед варіантів зустрічаються вже однокімнатні квартири з ремонтом, наприклад, на Черемушках або Таїрова. За 25 тис. дол. можна вже придбати двокімнатну квартиру площею 54 кв. м. в одеському дворику на вул. Мацієвської в Суворовському районі.

Плануєте покупку квартири в Одесі? Вибирайте серед перевірених оголошень з 3D-турами на Sterium.com.

1504
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?