Багато хто при виборі квартири звертають увагу на вигляд з вікна. В Одесі є, що подивитися. Особливо – на море. Тому квартири, розташовані на верхніх поверхах висоток, користуються попитом на ринку нерухомості.

Ми підготували огляд самих «високих» квартир в Одесі, які можна придбати сьогодні.

Квартира-студія на 24 поверсі

Квартиру-студію на 24 поверсі в новобудові 2016 р. на Французькому бульварі можна придбати за 43 тис. дол. Площа квартири становить 35,8 кв. м. Один «квадрат» обходиться в такому випадку в 1201 дол.

Ціна для такої частини Приморського району невисока, але і житло являє собою «голі стіни». Є тільки основні комунікації та металопластикові вікна.

В квартирі є тераса, панорамні вікна роблять житло дуже світлим і просторим.Додаткова зручність – закрита охороняєма парковка для авто.

Однушка “на висоті”

Однокімнатна квартира з виглядом «з висока» також розташована на 24 поверсі в новобудові цього року на Фонтанській дорозі. Об’єкт займає за площею 41 кв. м., а стоїть в цілому 33 тис. дол. або 805 дол. за 1 кв. м. Житло являє собою одні стіни. Великий коридор та достатній простір для кухні створюють додатково місце в квартирі. Поверх не останній, бо висота стель помірна – 2,8 м. Є лоджія. Як і в більшості новобудов, всі електричне – газу немає.

Двокімнатна тримає висоту 24 поверху

На вигляд з вікна «найвищої» двокімнатної квартири теж можна дивитися з 24 поверху з 25 можливих в новобудові на вул. Генуезької. Габарити квартири становлять 100 «квадратів». А ціна на сьогодні досягає 160 тис. дол.

За 1600 дол. за 1 кв. м. ви придбаєте житло з капітальним ремонтом. У квартирі велика кухня – 33 кв. м. Вона розділена на зону їдальні та зону приготування. Світлі меблі та інтер’єр роблять її ще більш просторою. В оформленні кімнат переважають ж темні кольори. Але в поєднанні зі світлими меблями виглядати все це буде дуже гармонійно.

Передбачено два санвузли. З техніки, крім кухонного та водонагрівача, є кондиціонери. Консьєрж і закрита автопарковка – традиційно присутні в нових житлових масивах Одеси.

Трикімнатна для любителів висоти

Трикімнатна квартира, яка підійде тим, хто не боїться висоти, теж розташована на 24 поверсі десь по сусідству з першої квартирою-студією на Французькому бульварі. 101 кв. м. вартістю 133 тис. дол. теж являє собою «голі стіни» з високими вікнами. Кімнати суміжні, просторий коридор і санвузол (хоча і суміщений).

Чотирикімнатна – зменшуємо висоту

Житло з чотирма кімнатами розташоване трохи нижче – на 18 поверсі девятнадцатиэтажного будинку на вул. Артилерійської в Малиновському районі. 139 кв. м. житлової площі продаються за ціною 135 тис. дол.

За такі гроші милуватися Одесою з вікна можна з квартири з капітальним ремонтом та меблями, а також всією необхідною технікою. Кімнати мебльовані частково. Кухня-студія займає 35 «квадратів» від усієї площі, що досить багато. У кухні панорамне скління. Кімнати роздільні, є два санвузли.

З додаткових переваг є дитячий ігровий та спортивний майданчики, підземний паркінг, охорона.

П’ятикімнатна під зірками

Завершує наш огляд об’єкт з п’ятьма кімнатами на останньому – 20 – поверсі новобудови на вул. Середньофонтанській. Квартира в 153,3 кв. м. оцінена в 230 тис. дол.

Незважаючи на останній поверх – стелі невисокі, в окремих кімнатах присутнє «ефект мансарди» – похилі стелі. Незважаючи на це, квартира дворівнева. Кухня-студія займає близько 20 кв. м. Всі інші кімнати спальні. Два санвузли. Є дві великі тераси.

В квартирі зроблений ремонт. Об’єкт продається з меблями і технікою.

751
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?