Мають намір придбати двокімнатну квартиру? Роздумуєте про те, чи слід зробити вибір на користь европланировки? Стериум розповість про те, які переваги і недоліки евродвушки.

Сусідство вітальні і кухні

Европланировка двокімнатної квартири передбачає поєднання кухонної зони і вітальні. Також проектом передбачено ізольована кімната. Суміщений санвузол і невеликий коридор є обов’язковими складовими двокімнатної квартири, виконаної відповідно до євростандартів.

Попит на таке житло високий серед молодих сімей з однією дитиною. Тоді як в Європі, звідки і прийшли проекти евродвушек, подібна нерухомість в більшій пошані у молодих людей, що живуть поодиноко.

Площа двокімнатних квартир з европланировкой не перевищує 45-48 метрів. При бажанні, простір може бути поділено на декілька функціональних зон. У вітальні, яку поєднують з кухнею, можна організувати автономне робоче місце. Балкон або лоджію логічно задіяти під місце для відпочинку або створити тут дитячий куточок.

Слід також використовувати перегородки для зонування приміщень. А правильно підібрана колірна гамма і текстиль створять в квартирі відчуття затишку і додадуть необхідного простору. Завершальним штрихом при створенні інтер’єру двокімнатної квартири стануть правильно розміщені картини.

Переваги европланировки

Ключовим перевагою двокімнатної квартири з европланировкой стає її вартість. Сума угоди купівлі/продажу може виявитися нижчою, в середньому, на 20% по відношенню до аналогічного пропозицією на ринку типових планувань двокімнатного житла.

При цьому, функціональність, властива евродвушкам, дозволить Вам створити відчуття автономності простору. У такій квартирі прекрасно поєднуються зони:

  • приготування/прийому їжі
  • відпочинку/роботи
  • сну
  • водних процедур

Якщо в сім’ї є дитина, то можна розглянути варіант поєднання спальні та дитячої.

Недоліки евродвушек

Явною проблемою для власника двокімнатної квартири, де кухня сполучена з вітальнею, може стати запах їжі. У процесі приготування їжі, Ви неминуче зіткнетеся з тим, що речі у вітальні легко вберуть в себе всі аромати, що доносяться з кухонної зони. Вирішити цю проблему можна шляхом купівлі потужної витяжної системи. Також слід приділити увагу системі вентиляції, і, по можливості, встановити кондиціонер у вітальні.

Іншим питанням, що вимагає уваги, стає шумоізоляція. Щоб у квартирі не було дуже шумно, робіть вибір на користь безшумної побутової техніки. Пральна машина, холодильник, кондиціонер, витяжна система, – за умови, що всі ці прилади опиняться в межах одного приміщення (кухня+вітальня) і не будуть мати можливість зниженого рівня шуму, у квартирі буде некомфортно.

Інтер’єрні рішення для приміщень з кількома функціональними зонами не завжди вдається продумати власними силами. Тому для деяких власників це може також стати, почасти, проблемним моментом при купівлі евродвушки.

Перетворюємо мінуси в плюси

У кожного з недоліків, як правило, є всі підстави для того, щоб стати перевагою. Так, читачі нашого блогу переконалися в тому, наскільки простими можуть бути питання, пов’язані з дизайном і інтер’єром квартири. Ми із задоволенням ділимося з Вами корисними порадами, в тому числі, про те, як перетворити звичайне простір функціональне, красиве і, головне, затишне.

Впевнені, що наш розповідь про те, що собою представляють двокімнатні квартири з европланировкой, в чому їх переваги і недоліки, буде корисний при виборі на користь конкретного варіанту. А знайти цікаві варіанти, і познайомитися з 3D-туром по квартирі, Ви завжди можете на сайті проекту Стериум.

2801
Твітнуть

Читати схоже

Чим відрізняється блочний будинок від панельного?

Що таке квартира-бельетаж?

Що таке квартира готельного типу?