Зіткнулися з проблемою появи в будинку неприємних запахів і не знаєте, як від них позбутися? Стериум допоможе Вам, розповівши про найбільш часто зустрічаються причини появи сторонніх ароматів в будинку, а також ефективні способи їх усунення.

Чистота – гарант відсутність неприємних запахів – чи завжди це так?

Ми звикли вважати, що за умови дотримання правил прибирання в квартирі, можна уникнути появи сторонніх явищ, які фіксує наш нюх. І в більшій частині випадків це правило непохитно. Ще наші бабусі вчили того, що в будинку повинно пахнути чистотою і затишком.

Однак сучасні умови життя іноді диктують свої умови. Наприклад, Вас (вашу ванну кімнату) систематично підтоплюють сусіди зверху, з’являється запах вогкості, положення може посилити грибок, чудово відчуває себе в таких умовах.

Зрозуміло, тут однією генеральним прибиранням питання не вирішити. Або все ті ж сусіди тримають вдома тварин, запахи від яких через систему вентиляції проникають і до Вас у квартиру. Безумовно, доведеться домовлятися та шукати шляхи вирішення подібних історій, з неприємним відтінком (або, швидше, ароматом).

Основні джерела появи стороннього запаху і способи боротьби з ними

Якщо ж все-таки мова йде про вашій квартирі, то джерело проблеми, бажано, знати в обличчя. Це може бути холодильник, вимагає розморожування, або шафу з речами, провітрювання якого стане вирішенням проблеми.

Джерело/місце виникнення запаху

Способи усунення

Шафу з речами

Проведення прибирання, систематичне провітрювання, використання ароматизаторів

Холодильник

Вологе прибирання, при необхідності, розморожування, приміщення всередину камер часточок лимона, розрізаних яблук або цибулин

Ванна кімната

Ретельне прибирання, усунення засмічень в трубах, розміщення на поличці чаші із звичайною сіллю (поглинає неприємні запахи)

МІКРОХВИЛЬОВА піч

Ретельно вимити розчином з содою і лимонним соком

Кухня

Підтримання порядку, вологе прибирання, чищення раковини, усунення засмічень в трубах, винесення сміття і миття відра для сміття

Джерела приємного аромату в будинку

Коштів, які дозволять Вам урізноманітнити ароматичну атмосферу будинку, зараз багато. Головне, розуміти, яке саме виявиться прийнятним для Вас. Серед ароматизаторів звертають на себе увагу:

  • свічки
  • сандалові палички
  • пахощі
  • пакети саше

При бажанні, Ви можете самостійно урізноманітнити або доповнити гармонію ароматів. Хочете, щоб будинок був наповнений легким шлейфом з кавових зерен або гвоздики? Досить обсмажити кілька зерен на сковороді (не допускаючи їх перегріву), і хвиля приємного аромату Вам гарантована.

Або покладіть в будинку кілька половинок лимона, в які попередньо слід помістити «гвоздичні парасольки», – такий засіб не просто додасть відповідного аромату, але і, в разі актуальності, врятує Вас від комарів.

Хорошою альтернативою стають чаші з водою, в яку слід капнути кілька крапель ароматичного масла (лаванда, м’ята, меліса). Це також дозволяє створювати особливий настрій в домі. Є заспокійливі аромати (лавандові ноти), або, навпаки, підбадьорливі (кавовий аромат).

До якого б рішення Ви не прийшли, пам’ятайте, найголовніше, зберігати відчуття чистоти. Це, дійсно, стає запорукою комфортного відчуття, в тому числі, в плані ароматів. В іншому ж, можна сміливо ставати творцем парфумерних композицій, – адже ніхто не забороняє Вам парфумером власного будинку, вірно?

760
Твітнуть

Читати схоже

Як і які податки треба платити зі здачі квартири

Як обчислити площу квартири

Платежі при оренді: комісія, аванс або депозит?