Реальну дійсність, яку кожна людина може бачити на власні очі, сьогодні запропонував STERIUM. Тільки по Санкт-Петербургу сервіс нараховує понад 5 000 об’єктів житлової нерухомості. STERIUM кожен об’єкт нерухомості трансформує в 3D-тур, що дозволяє підтримувати актуальність оголошень і показувати своїм клієнтам квартири такими, які вони є насправді, без ретуші і фотомонтажу. Спеціаліст проекту попередньо виїжджає на кожен об’єкт, проводить огляд і фотографування квартири з усіма її плюсами і мінусами. Тільки після цього, об’єкт заноситься в базу даних STERIUM і викладається на офіційний сайт. Власнику квартири видається логін і пароль для входу в особистий кабінет порталу.

Колл-центр компанії STERIUM щодня обробляє тисячі оголошень на всіх загальнодоступних ресурсах країни і вже на вході фільтрує кожен об’єкт окремо. І тільки ті квартири, які вдається об’єктивно оцінити за обсягом достовірної інформації хоча б на 80% потрапляють у відділ контролю якості STERIUM для подальшої їх актуалізації. Менеджер відділу зв’язується з власником квартири, уточнює деталі і оформляє заявку на 3D-фотозйомку. Лише після цього заявка потрапляє в клієнтський департамент STERIUM, де персональний менеджер підтверджує зустріч власника з фотографом.

На зйомку об’єкта в середньому витрачається від 30 до 40 хвилин. Після чого весь відзнятий матеріал направляється у відділ контролю якості, де його перевіряють на реальне відповідність всіх параметрів зйомки. Ви ніколи не знайдете в базі STERIUM підставних квартир, двійників або об’єктів, яких просто не існує. Кожну квартиру спеціаліст сервісу відвідує особисто.

Кожні 2-3 тижні колл-центр прозванивают власників і перевіряє, чи не продана квартира. Додатково, сервіс сповіщає своїх клієнтів у вигляді SMS-повідомлень, які дозволяють підтримувати базу STERIUM в актуальному стані. Таким чином, вручну формується по-справжньому актуальна база об’єктів нерухомості STERIUM.

Звернувшись в STERIUM, власник квартири не пов’язаний з проектом ніякими зобов’язаннями. Користувач може продавати свою квартиру як самостійно, так і за допомогою сервісу STERIUM. Для власника зйомка квартири і розміщення її на онлайн-ресурсі STERIUM надається абсолютно безкоштовно.

Над кожним об’єктом одночасно працюють кілька фахівців: фотограф робить зйомку, колл-центр і клієнтський менеджер – збирають достовірну інформацію безпосередньо від власника квартири, юрист – перевіряє і актуалізує правові документи на квартиру, іпотечний брокер – підбирає найбільш підходящу програму кредитування.

Словом, актуальна база нерухомості, це пряма компетенція проекту STERIUM доступна вже прямо сьогодні.

901
Твітнуть

Читати схоже

Що таке Sterium?

Чому розміщення оголошення безкоштовно?

Новий функціонал: додавання телефонів і фотографій