Квартира-студія – відносно нове поняття на ринку нерухомості. Студії з’явилися як рішення проблеми недостатнього простору житлової площі, але зайняли міцне місце в дизайні інтер’єрів. Відсутність стін і перегородок робить квартиру просторіше і світліше, а навіть найменша квартира може бути дуже місткою. І важливим чинником виступає те, що така квартира, як правило, коштує дешевше, ніж традиційна.

Частка оголошень про продаж квартир-студій в Одесі серед всієї маси пропозицій становить лише 2,8%. Об’єкти значно відрізняються ціною, станом і площею.
Середня ціна квартири-студії в Одесі площею до 30 кв. м. складає у вересні 2015 р. 23,5 тис. дол. Вартість 1 кв. м. в середньому дорівнює 1092 дол. При цьому мінімальна вартість встановлена у розмірі 13,2 тис. дол. за квартиру-студію площею 26,3 кв. м. в Суворовському районі на вул. Генерала Бочарова в ЖК «Європейський». Квартира розташована на 1 поверсі новобудови, але являє собою «голі стіни» і, відповідно, потребує капітального ремонту та облаштування.


Найдешевша пропозиція серед квартир-студій з невеликою площею в Приморському районі становить 22,5 тис. дол. У таку вартість оцінено об’єкт площею 18,5 кв. м. в будинку старого житлового фонду в провулку Ляпунова. В квартирі – ремонт 2013 р., житлова площа дорівнює всього 10,7 кв. м. наприклад, в Малиновському районі Одеси найдешевшу квартиру-студію з ремонтом можна купити за 23 тис. дол. Площа такого об’єкта становить всього 21 кв. м. Квартира розташована на останньому поверсі новобудови на вул. Платанова. Це житло в хорошому житловому стані, продається з меблями.


Найдорожчою студією площею 20 кв. м. є на даний момент квартира на Єлисаветинської вулиці Приморського району Характерно для даного району, що об’єкт розташований в будівлі старого житлового фонду. Але квартира в житловому стані – зі свіжим ремонтом. Оцінюється вона в 48 тис. дол.


Купити квартиру-студію в Одесі площею від 30 до 45 кв. м. можна за 45 тис. дол. У середньому, 1 кв. м. оцінюється приблизно в 1185 дол. При цьому ціни значно варіюються в залежності від району міста та стану квартири і будинку в цілому.


Так, за 19 тис. дол. можна придбати квартиру-студію площею 32 кв. м. в Київському районі на Люстдорфській дорозі. Житло розташоване на останньому поверсі старого будинку і вимагає ґрунтовного ремонту.


Більшість пропозицій про продаж таких квартир стартують вже з 34 тис. дол. За ці гроші можна придбати, наприклад, просторою квартирою площею 43 кв. м з гідним ремонтом в новобудові ЖМ «Райдужний» у районі Таїрова. Це досить-таки привабливу пропозицію, т. к. студії площею більше 40 кв. м з ремонтом коштують не менше 40 тис. дол.


Студія в Київському районі «5 Перлині» площею 44 кв. м. з євроремонтом коштує 53 тис. дол. Звичайно ж, роль грає тип будинку і місце розташування. Так, квартира площею 44 кв. м. в Приморському районі на вул. Канатної оцінюється в 44 тис. дол., але будинок побудований з ракушняку.

Максимальна ціна на квартиру-студію площею до 45 кв. м. зафіксована у розмірі 65 тис. дол. на об’єкт з ремонтом в новобудові на вул. Перлової Київського району. Площа квартири становить 40 кв. м., у приміщенні зроблено капітальний ремонт.


Ціни на квартири-студії площею 45 кв. м. стартують від 60 тис. дол. При цьому середня ціна на ринку становить близько 97 тис. дол. 1 кв. м. в таких об’єктах коштує дорожче, ніж у менш просторих «студіях» – в середньому 1600 дол.Мінімальна пропозиція в Одесі на сьогодні – це об’єкт площею 64 кв. м. в цегляному новому будинку на вул. Левітана в Київському районі, який оцінюється в 60 тис. дол. Зазначена квартира потребує ремонту.


Майже за таку ж суму можна придбати варіант з ремонтом в ЖМ «Райдужний» площею трохи менше – всього 45 кв. м., але зі свіжим капітальним ремонтом.


Найдорожчий об’єкт на сьогодні – студія площею 65 кв. м. з ремонтом, розташована в новому будинку на вул. Генуезької Приморського району. Квартира продається за 145 тис. дол.


Вибирайте квартиру серед тисяч оголошень з 3D-турами на Sterium.com.


1685
Твітнуть

Читати схоже

Як відбувається процес купівлі квартири

Ринок нерухомості Одеси в 2016 році – прогнози розвитку

Скільки коштує купити однокімнатну квартиру в Одесі у січні 2016 року?