Які думки приходять на думку, коли Ви чуєте слово «лоджія»?

Мабуть, для тих, чиє перебування тісним чином пов’язана з простором квартири, найпоширенішим мыслеобразом можуть стати «речі до запитання».

А адже багато хто з нас здогадується: це, умовно нежитлове приміщення можна легко перетворити в красиву функціональний простір.

Яким чином, запитає уважний читач?

Розглянемо ідеї для лоджії, заслуговують пильної уваги.


1. Відпочивати, не можна працювати

Найпростіше, що можна організувати, – місце для відпочинку. Дизайн лоджії в такому випадку буде повністю орієнтований на ідею гармонійного простору. Куди хочеться прийти після роботи, або заглянути з тим, щоб відволіктися від повсякденних домашніх справ. Доречним буде розмістити тут невелику софу і доповнити приміщення елементами декору. А може Вам більше до душі пара витончених крісел і чайний столик? Приємним доповненням стануть живі квіти.
2. В спортзал, не виходячи з дому


При думки про заняття спортом, частим контраргументом на користь їх відсутність може стати брак часу. Ось тільки не у випадку, коли спортивний міні-куточок організований у Вас вдома. Єдиним демотивуючим фактором, в такому випадку, може стати проста лінь. Але нам не до лінивих результатів, адже важливо продумати, яким чином розташувати спортивний інвентар.

Рада тут простий, – великі тренажери ближче до кутових ділянках, а гирі та гантелі розміщуйте поруч з виходом або в центральній частині лоджії.3. Зимовий сад або як додати в повітря кисню

Опинитися серед зеленого листя і трав, – для жителів великих мегаполісів така перспектива стає відчутною лише ближче до літнього часу року. А що якщо інтер’єр лоджії співвіднести з образом прекрасного саду. За умови створення сприятливого температурного режиму і правильної організації доступу світла, можна сміливо приміряти на себе звання садівника-любителя. Вирощуйте живі квіти або чагарникові і, з їх допомогою, створюйте цікаві рослинні форми – нарівні з відомими архітекторами.4. Відпочивати не можна, працювати

Одна кома, і лоджія перетворюється… . А вона може перетворитися в зручне робоче місце. Цей варіант припаде до душі тим, хто активно практикує фріланс.

Втім, і тим, для кого офісні будні більш звичні, іноді, корисно працювати вдома. Ключові моменти для такого варіанту: якісна шумоізоляція і можливість регулювати освітлення. Може також знадобитися виготовлення меблів під відповідні розміри. Офіс на балконі – це стильно і дуже функціонально.5. Книголюбам присвячується

Як облаштувати лоджію тим, хто і вечора собі не може уявити без читання улюбленої книги? І тішить себе і своїх гостей солідним книжковим фондом? Тоді йому саме час опинитися за межами квартири: «з книгами і на вихід». В нашому випадку, на щастя, виходити і, вже тим більше, далеко йти не доведеться зовсім. Достатнім буде організувати міні-бібліотеку і читальний куточок. І все це на лоджії. Додайте сюди невелике крісло, чайний столик і плед. Атмосфера абсолютного книгоприятия Вам гарантована.
6. Творити і творити

Ваша творча професія або життєве захоплення вимагають окремої майстерні?

Творчим людям властиво приймати рішення орендувати квартиру. Саме в окремому житловому приміщенні вони, як правило, працюють. Далеко від сторонніх очей і міської суєти. Нічого не заважає облаштувати лоджію таким чином, щоб вона могла стати окремим творчим простором. Тут, при бажанні, можна буде працювати, дихаючи свіжим повітрям.

7. Грати, розвивати, виховувати

Коли в родині є діти, рішення про те, як облаштувати лоджію, приймається, виходячи з їх інтересів.

Відмінним варіантом стане окрема ігрова кімната для дитини. Або, що більш цікаво, спробуйте втілити в життя дитячі мрії. Наприклад, подивіться на лоджію очима дитини, який забрався в будиночок на дереві. Представили собі цей незвичайний інтер’єр? А може ваш малюк без розуму від історій про мореплавців? Зробіть лоджію-каюту морського судна. Або ви з захопленням читаєте казки про космічні подорожі? Тоді сміливо експериментуйте з інтер’єром космічного корабля.

8. Готуємо – на кухні, їмо – в їдальні

А якщо їдальня ще з прекрасним видом за вікном? Можна вивільнити простір кухні, облаштувавши їдальню на лоджії. При цьому обов’язково створити настрій. Яким воно буде, вирішувати Вам. А ще у Вас, майже напевно, є свій улюблений ресторан. Що якщо створити атмосферу на вашому балконі? Чудово впоратися з цим допоможе відповідна меблі, посуд, текстиль.

Додайте трішки творчих ноток, і Ви отримаєте можливість відвідувати улюблене місце, не виходячи за межі будинку.

9. Абсолютний спокій і умиротворення

Ще одна відмінна ідея для балкона, – створіть місце для медитацій. Тишина, самітність, можливість бути наодинці зі своїми думками. Для Вас це важливо? Якщо так, сміливо пробуйте і пам’ятайте, найважливішим ланкою цієї ідеї стане «текстура відчуття». Тобто, вибирайте спокійні тони і півтони для оформлення інтер’єру. Плавність ліній, приємні на дотик поверхні – це важливо. Подбайте також про ароматах і звуковому супроводі, за умови їх необхідності. Ваш організм, опинившись у такому медитативному просторі, скаже Вам спасибі.

10. Винні погреби – данина історії

Цінителі історії походження вин скажуть Вам, наскільки важливо дотримувати правильну технологію зберігання цього напою. За умови, що Ви не є виноробом Франції, достатньо буде створити невелика, грамотно організований простір. І колекції вин, де розміститися. Перетворіть лоджію в вдале поєднання винних полиць і барної стійки. Сюди можна буде не тільки приходити за доповненням до святкового столу, але і збиратися невеликий дружньою компанією.

Для успішної реалізації вищевикладених ідей, слід приділити увагу питанням тепло – і шумоізоляції, а також монтажу підлоги. Для того щоб утеплити приміщення, можна виконати обшивку стін і стелі, попередньо проклавши їх утеплювачем.

Збільшити ж поглинання звуку допоможе спеціальний матеріал з виступами різної форми, розташованими на поверхні.

Зробити підлогу більш теплим зуміє інфрачервона нагрівальна плівка. Вдалим це рішення стане для поверхонь з керамограніта, ламінату або дерева.

З усього цього випливає проста думка: чи варто нам лише захотіти, і лоджія перетвориться в теплий, зручний, а головне, красиве і функціональне простір.

І про її архаїчною функції «складу забутих речей» мало хто згадає.

1671
Твітнуть

Читати схоже

Чим відрізняється блочний будинок від панельного?

Що таке квартира-бельетаж?

Що таке квартира готельного типу?